25 Aralık Çarşamba - Günlük Çin Burçları

25 Aralık Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Fikirlerinizi yaymanın zor olduğunu biliyorsunuz. Çünkü insanların önyargılı davrandıklarını düşünüyorsunuz. Belki de olaya iki elle birden sarılmanız gerekiyordur. Hedeflerinize ulaşmak için güçlü ve kararlı olmalısınız.

BOĞA

Biri sizden bir iyilik istediği zaman, hayatlarına dokunabilme hissini seviyorsunuz. Bu yüzden memnuniyetle yardım ediyorsunuz. Ancak insanlardan yardım istemek konusunda aynı düşüncelerde değilsiniz.

KAPLAN

Bazı seçenekler bazı insanlar için harika olabilir, sizin için neyin daha iyi olacağını düşünün ve hedefleriniz doğrultusunda aklınızın sizi götürdüğü yere doğru gidin.

TAVŞAN

İnsanların tuhaf davranışlarına dikkat çekmenin akıllıca olabileceğini biliyorsunuz. Diğer insanların onlara hangi gözle baktığınızın farkında bile değiller. Bu farkındalığı yaratmak ise size düşüyor.

EJDERHA

Bazı insanların planlarınızla yakından ilgilenmesine ihtiyacınız var. Ancak bu kişileri insanları ikna etmek zor gibi görünüyor. Ne kadar direnirlerse dirensinler günün sonunda kazanan siz olacaksınız. Zaferinizin tadınız çıkarın. 

YILAN

Bazı şeyler istediğiniz gibi gitmediğinde, derin bir nefes almanız ve eninde sonunda her şeyin yoluna gireceğine inanmanız gerekir.Karşılaştığınız engelleri gözünüzde büyütmeyin.

AT

Bugün yakın bir arkadaşınız size bazı şeyler söyleyebilir. Tepki gösterip, parmak bastığı noktalara katılmayabilirsiniz. Ama tartışmak yerine, söylediklerini düşünüp taşının. İyi niyetini görebilirsiniz.

KEÇİ

Mali durumunuzu daha detaylı bir şekilde incelemenin zaman gelmedi mi? Bazen ufak bozukluklar birikerek, iyi miktarda paralara dönüşebilir. Gözünüz, yavaş yavaş kaybolan bu küçük miktarların üzerinde olsun.

MAYMUN

Gelecek hafta başarmak istedikleriniz konusunda net misiniz? Önceliklerinizi belirlediğinizde, ne yapmanız ve nerede durmanız gerektiğine karar vermek çok daha kolay olur.

HOROZ

İlk kez yaptığınız bir şeyin mükemmel olmasını beklemek gereksiz. Önümüzdeki haftaya dair planlarınızı aklınızda tutun. Alışık olmadığınız konuları öğrenmek için kendinize biraz zaman verin.

KÖPEK

Önünüze çıkan fırsatın sizin için doğru olmadığını hissediyorsanız, insanların sizi ikna etmesine müsaade etmeyin. Harika fikirleri olabilir, ancak şu an sizin hedeflerinize uygun olduğunu düşünmüyorsunuz.

DOMUZ

Her durumun olumlu ve olumsuz yönleri vardır. Sadece artılarının eksilerden daha ağır gelip gelmediğini değerlendirin. Eğer eksileri daha çoksa ilginizi başka tarafa yönlendirin.