24 Mart Salı - Günlük Çin Burçları

24 Mart Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Beklentilerinizin dışında gelişen bir durum var ve bundan ne sizin ne de yakın arkadaşınızın kaçması mümkün değil. Sorun tamamen yön değiştirmiş olsa bile, üstesinden gelmeniz gerekecek.

BOĞA

Bazen sakinleşerek yaklaşılması gereken bazı zor konular vardır. Üzerinizdeki baskıyı azalttıktan sonra ele almanız gerekir ve kesinlikle gergin ortamlarda halledilemezler.

KAPLAN

Yolunuzun kapalı olduğunu hissettiğiniz zamanlarda yavaşlayın, çevrenize bakın ve durum değerlendirmesi yapın. 'Şu an nerede olmak istiyorsunuz?', 'Sadece doğru yolda olmak sizin için yeterli mi?' gibi soruların cevaplarını düşünün.

TAVŞAN

Hassas konular üzerinde daha fazla kontrol uygulamanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Öncelikle, kontrol edip edemeyeceğiniz konuların ayrımını iyi yapmalısınız. 

EJDERHA

Arkadaşlığınızda bir şeylerin yolunda gitmediğini hissediyorsanız, sizin için sorun teşkil eden konuları dile getirmekten çekinmeyin. Aksi takdirde durumun üstesinden gelemezsiniz.

YILAN

Direkt olduğunuz sürece, baş etmeye çalıştığınız insanlar sizi şaşırtabilir. Çünkü şeffaf olursanız incinmeyebilirler. Tuhaf bulduğunuz şeyleri bilmelerine izin verin.

AT

Bugün düşünceli olduğunuzu kabul etmiyorsunuz. Kendinizi iyi hissetmek için planladığınız ve kesinlikle gerçekleşmesi gereken şeyleri belirlemenin tam zamanı. Bazen planlar bozulur. Ancak bu durumu, kendinizi geliştirmek için bir fırsat olarak görebilirsiniz.

KEÇİ

Hemen "hayır" demek, durduğunuz yerden emin olduğunuzu gösterir. "Belki" diyerek insanlara karşı biraz daha yumuşak olabilirsiniz. Ancak bunu söylerken karşınızdakine yanlış ümit vermemeye dikkat edin.

MAYMUN

Benzer görüşte olan insanlarla sohbet etmek genellikle insana güven verir. Tamamen farklı düşünceleri savunan kişilerle bir konu üzerinde konuşmaksa, içinde bulunduğunuz ikilemden kurtulmanıza yardım eder.  

HOROZ

Normalde insanların düşüncelerine katılsanız da, aynı fikirde olmadığınız konular da yok değil. Bulmacanın parçalarını  daha çabuk tamamlamak için birbirinizin bakış açısını anlamaya çalışın.

KÖPEK

Yaşanan bir sorun yüzünden arkadaşınızla göz göze gelemiyorsunuz. Tartışmanın diğer konulara sıçramasına izin vermeyin.

DOMUZ

Herkesin bir fikri var ve herkes kendi düşüncesinin doğruluğunu savunuyor. Farklı bakış açısına sahip bu insanları ortak bir noktada birleştirmek oldukça zor görünüyor.