24 Kasım Salı - Günlük Çin Burçları

24 Kasım Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Bazen kendiniz için doğru olanı bulabilmenin tek yolu, devam etmek ve şansınızın nerede döneceğini görmektir. Ne zaman bir şey denemeye kalkışsanız hayal kırıklığı yaşıyorsunuz.

BOĞA

Yakın arkadaşınız, istediklerini yapabilmek için sizi zekice idare etme niyetiyle bazı taktikler uyguluyor. Ancak böyle kurnazlıklara devam ettiği sürece bu numaralara kanmayacaksınız.

KAPLAN

Bazı insanlarla kolayca iletişim kurabilirken, bazılarıyla anlaşabilmek için fazlaca efor sarf etmek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Bugün insanların mutlu olması için düzgün konuşmanız gerekiyorsa, bunun tam zamanı olduğuna inanın.

TAVŞAN

Yeni düzenlemelere uyum sağlamak için efor sarf ettiğiniz anda yapılan son dakika değişiklikleri sizi biraz sinirlendirebilir. Ancak zaten bir B planınız vardı ve kimseye bağlı olmadan bunu uygulamaya geçebilirsiniz.

EJDERHA

İnsanların size anlattıklarıyla ilgili biraz dikkat olun. Çünkü etrafınızda, önemli anahtar noktaları atlayarak, olayları kendi versiyonlarıyla aktaran kişiler var.

YILAN

Bazı şeyler şu anda değişmiyor. Bu da, belirsizliklerle uğraşmanız gerekmediği anlamına geliyor. Ancak bir yandan da ilerleme kaydedebilmek için değiştirmeniz gerekenler olduğunu hissediyorsunuz.

AT

Birileri bildiklerini saklıyor. Durumla ilgili yanlış hüküm verdiğinizi ve hiçbir şey bilmediklerini düşünseniz de söylediklerinden fazlasını bildikleri ortaya çıkacak.

KEÇİ

Çevrenizdeki arkadaşlarınız ve ailenizle aranızda geçen tatışmalar konusunda oldukça hassassınız. Kendinizi onlarla yüzleşecek güçte hissetmiyorsanız, bir süre kendinizi geri çekmeniz daha iyi olacaktır.

MAYMUN

Gerekli gereksiz her şeyi kutlamaya çalışan insanlar vardır. Bu kişilerle görüşmek ve herkesin güzel vakit geçireceğinden emin olmaya çalışmak zorunda değilsiniz.

HOROZ

Bugün, insanların ne düşündüğünü ve ne yapacaklarını tahmin etmekten kaçının. Geçmişte birçok kez benzer şekilde davranmış olabilirsiniz. Ancak bugün, yanlış anlaşılmalara oldukça müsait bir zaman.

KÖPEK

Uğruna kavga edilen konuların, sadece lafta kaldığı zamanlar vardır. Ancak farkınız olduğunu keşfedin. Uğruna savaş verdiğiniz şeyleri elde etme yolunuz, sizin farkınızdır.

DOMUZ

Bugün bir yolculuğa çıkacaksanız, biraz yorulmaya hazır olun. Bazı şartları değiştirmek bile olmayacak, sonuçta bugün yorucu bir gün…