23 Ocak Perşembe - Günlük Çin Burçları

23 Ocak Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Bir süredir zihninizde yer eden bazı konular, mantığınıza meydan okuyor. Kafa karıştıran mevzuları zor da olsa düşünmemeye çalışarak, biraz rahatlayın…

BOĞA

Önemsiz şeyler için tartışmaya gerek var mı? Bazen manasız bir tartışmayı bile kazanmak istiyorsunuz, ancak bugün bu hırsınıza yenik düşmemelisiniz.  

KAPLAN

Risk almak, potansiyel bir ödül değerinde olabilir mi? Yapılan teklif cazip gelebilir, ancak sadece işin güzel yönüne bakıyorsunuz. Kötü yanlarını da dikkatlice düşünüp taşınmak için kendinize zaman verin.

TAVŞAN

Birden fazla iş yapabilmek için birkaç farklı ruh haline bürünmeniz gerektiğini hissediyorsunuz. Keçi burcunun enerjisi, ön görülemeyen bazı şeyler getirebilir.

EJDERHA

Tanıdıklarınızın söyleyeceklerini aşağı yukarı tahmin ediyorsunuz. Ama yine de sessiz kalarak akıllarından geçeni söylemelerine müsaade etmek sizin için daha akıllıca olacaktır.

YILAN

Mümkün olanın en iyisini tercih ettiğiniz ve oldukça da yol aldığınız açık. Ancak ilerlediğiniz bu yolu değiştirip değiştirmemek konusunda düşünüp taşınmak zorunda kalabilirsiniz.

AT

Soğukkanlı bir yapınız var. Hararetli bir tartışmanın ardından sakin kalabiliyorsunuz. Ancak galeyana gelebileceğinizi düşünen kişiler, sizi kışkırtmak adına ellerinden geleni yapacaklar.

KEÇİ

Bazı kişilerin fikrini değiştiremeyeceğinizi bilecek kadar akıllısınız. Bu yüzden gereksiz ısrarlardan vazgeçmelisiniz.

MAYMUN

Yüzleşmek zorunda olduğunuz bir takım zorluklardan bahsedebilirseniz, başkalarının bakış açısından bakabilme şansını yakalayarak, yararlı tavsiyeler edinebilirsiniz.

HOROZ

İnsanlar üstüne vazife olmayan konulara karıştığında takındığınız tavır, diğer insanlar tarafından yanlış anlaşılabilir.

KÖPEK

Bazı şeyler size mantıksız geliyor ve nedenini merak ediyorsunuz. Biraz geniş görüşlü olmanız gerekebilir, çünkü resmin sadece bir parçasına bakıyorsunuz. Gerçekler daha belirgin hale geldiğinde neler keşfedebileceğinizi anlayacaksınız.

DOMUZ

Etrafınızda dolandıkça görmezden geldiğiniz bir problem canınızı sıkmaya devam ediyor. Ancak hala bir çözüm bulamadınız. Birilerinin size yardım teklif etmesini bekliyorsunuz.