23 Kasım Pazartesi - Günlük Çin Burçları

23 Kasım Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Bugün istediğiniz her şeyi başaramayacağınızı hissediyorsanız, biraz daha ileriye yönelik düşünmek iyi bir fikir gibi görünüyor. Peki, başladığınız işi ne zaman bitirebilirsiniz?

BOĞA

Bugün, yakın bir arkadaşınızın sizi yanlış yola sürüklediğini fark edeceksiniz. Bunun yanlış yol olduğunu düşünüyorsunuz çünkü arkadaşınızı hatalı görüyorsunuz. Ancak kendi hatalarınızı da görmelisiniz.

KAPLAN

Normalde aklınızdan geçenleri söylemekte tereddüt etmezsiniz. Ancak bugün bir şey söylemeden önce iki kez düşünmeniz daha akıllıca olur. Konuşurken temkinli olmanız gerekmiyor. Sadece istediğiniz mesajı iletirken doğru kelimeleri seçmelisiniz.

TAVŞAN   

Bugün bazı kişilerin motivasyonundan emin değilseniz, birkaç soru sormanız gerekecek. Ne istediklerini ve sebeplerini anlayabilirseniz, sadece tedbirli davranmaya çalıştıklarını fark edeceksiniz. İyi niyetlerini gördüğünüzde, daha açık olmaları için onları teşvik edin.

EJDERHA

Haftaya başlarken yeni plan ve maceraları düşünüyorsunuz. Ancak tembellik ettiğiniz için elinizde hala bitmeyen işler var. Bunları bitirmek için özel bir çaba harcarsanız, haftaya dinlenmiş bir şekilde başlamayı başarabilirsiniz.

YILAN

Bütün çabanıza rağmen, hala hedefe çok uzak olduğunuzu hissediyorsunuz. Bazen sabırlı ama ısrarcı olmanız gerekir. Sabırlı olmak hiçbir şey yapmadan beklemek anlamına gelmez. Sadece 'bazı şeylerin çabucak olmasını beklemeyin' demektir.

AT

Amaçlarınıza bağlı kalmakta motivasyon eksikliği hissediyorsanız, dönüp içinize bakın ve iyice düşünüp taşının. Doğru olduğunu düşündüğünüz hedeflerin peşini bırakmayın.

KEÇİ

Yakın arkadaşınız karşılaştığı zorlukları abartıyor mu? Bazı insanların pireyi deve yapma alışkanlığı vardır. Canını sıkan konular hakkında konuşmaya zaman ayırın. Sizden gelen yardımla birlikte duruma, daha geniş bir perspektiften bakabilir.

MAYMUN

Bugün başınızda bir dert var ve üstesinden geleceğinizden eminsiniz. Maymun burcu kişiliğiniz, hayatında hareket olmadığında sıkılır. Örneğin, test edildiğini hissetmek bile hoşuna gider.   

HOROZ

Zor ve konuşulması gereken bir sorunu tartışmak istemeyen insanlar var. Bu kişileri tartışmaya zorlamak gereksiz. Nazik bir şekilde uzaklaşıp vakti geldiğinde kendilerinin konuşmasını beklemelisiniz.

KÖPEK

Bazen birlikte bir şey yapmak için konuşulur, ancak kimse adım atmaz. Yeterince beklediniz, belki de ilk adımı atıp başlangıç yapma sorumluluğunu alması gerekenlerden birisisinizdir. 

DOMUZ

Bir takım çalışması için önce işlerin nasıl yürütülmesi gerektiğini açıklamaya zaman ayırmalısınız. Üstelik herkes ne yapılacağını anlamayabilir. Sabırla açıklamaya devam etmelisiniz.