23 Ekim Salı - Günlük Çin Burçları

23 Ekim Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi At burcu…
FARE
Bazı gereksiz işler için kendinizi sıkıntıya sokuyorsunuz. Bu yüzden her şey daha çok karışıyor. Sakin kalmayı başarırsanız, işler daha çabuk biter.
BOĞA
Bugün tanışacağınız yeni insanlar üzerinde iyi bir izlenim bırakmak için elinizden geleni yapacaksınız. Çünkü bu insanlarla uzun süre iletişim halinde kalmanız gerekebileceğinin farkındasınız.
KAPLAN
Bazı kişiler sorunlarını sizinle tartışmak istiyor. Yardım eli uzatmaya hazırsınız. Çünkü bu problemin, tek başına üstesinden gelmeniz mümkün görünmüyor.
TAVŞAN
Gönül ilişkileri söz konusu olduğunda, aklınız biraz karışabiliyor. Sabrınız zorlandığında, Tavşan burcu kibarlığını bir kenara bırakmak zorunda kalıyorsunuz.
EJDERHA
Bazı insanlara, haddinden fazla tolerans gösteriyorsunuz. Bu durum da otoritenizi sarsıyor. Sorumlu olduğunuz insanlara söz geçirebilmelisiniz.
YILAN
Sıkı çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza inanıyorsunuz. Ancak biraz cesarete ihtiyaç duyduğunuzun farkındasınız.
AT
Ara sıra, hedeflerinizin küçük olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Elbette, amaçlarınıza ulaşamamanızın mazereti bu değil.
KEÇİ
Bir yanınız, son dakika değişikliği yapmak konusunda gönülsüz olsa da, bu değişimler için geçerli sebepleriniz var.
MAYMUN
Birilerine yardımcı olmak istediğinizde, konuyla ilgili beceriye sahip olmadığınız işlere kalkışmamak en iyisi olacak.
HOROZ
Yolunda gitmeyen işler sizi endişelendiriyor. Her şeyi yoluna koymak için ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bugün kendinize gelmek ve dinlenmek için derin bir nefes alın.
KÖPEK
Yeni yılda yaptığınız ya da yapmayı düşündüğünüz şeyler hakkında kendinize karşı gerçekten dürüst olmanız gerekiyor.
DOMUZ
İhtiyacınız olan bütün bilgiye sahip misiniz? Bunun cevabını bilemiyor ve doğal olarak endişeleniyorsunuz. Kara deliğin nerede olduğunu bulmaya çalışın.