23 Ekim Cuma - Günlük Çin Burçları

23 Ekim Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Kendinizi, sizi ilgilendirmeyen tartışmaların tam ortasında bulabilirsiniz. Her iki tarafa da yardım etme isteği iyi niyetli bir çaba olsa da, yapılacak en akıllıca iş oradan uzaklaşmaktır.

BOĞA

Bazıları söyledikleri lafın nereye gideceğini düşünmez. Bu tip insanlar, sizinle konuşmak isterse, bu durumdan rahatsız olduğunuzu dile getirebilirsiniz.

KAPLAN

Yapılan eleştirileri size karşı bir saldırı olarak görmeden önce, anlamaya çalışarak yapıcı olabileceklerini düşünmelisiniz.

TAVŞAN

Etrafınızdaki insanlar, karşılaştığı zorlukları bir oyun gibi görüyor ve buna göre baş etmeye çalışıyor. Bu yüzden onlara yardım etmekte zorlanıyorsunuz.

EJDERHA

İçinde bulunduğunuz durumu anlayan biriyle konu üzerinde konuşmak, düğümlerin çözülmeye başladığını görmenizi sağlayacak. Her zaman kendinizi geliştirmenin yolları vardır.

YILAN

Acele gerektiren bir konuyu düşünmek için ertelediğinize göre, herhalde rüyanızda bir çözüm bulmayı umuyorsunuz. Ancak mevzu, daha somut adımlar gerektirecek kadar ciddi... 

AT

Gerçekten kimseyle bir tartışmak istemiyorsunuz. Ancak bugün, yanlış zamanda yanlış kelimeler kullanmanız olası.

KEÇİ

Çoğu zaman ilk adımı atan kişilerden birisi olduğunuzun farkındasınız. Bugün fazla iş yapmak istemediğiniz için her şeyi ağırdan almaya çalışıyorsunuz. Bu da sizin için oldukça geçerli bir tercih…

MAYMUN

Herkesin çabanızı takdir etmesi oldukça gurur verici. Bugün övgüler alıyorsunuz diye egoist tavırlar sergilemekten kaçının.

HOROZ

Son yaşananları yeniden inceliyor ve farklı bir şey yapıp yapmadığınızı merak ediyorsunuz. Bazen iş sonrası yapılan toplantılar faydalı olabilir. Durumu analiz etmek, yanlışları daha fazla düşünmenizi önler.

KÖPEK

Bazen seri bir şekilde üstünden geçtiğiniz konulara geri dönmeniz gerekebilir. Bu da size zaman kaybettirir. Hızlı olmak dikkatsiz olmayı gerektirmez.

DOMUZ

Bazı insanların iş ahlakınızı paylaşmadıklarının farkında mısınız? Siz bir şey yapmaya çalışırken, umurlarında değilmiş gibi davranıyorlar. Bu işi ne kadar ciddiye aldığınıza dikkat çekmenin zamanı geldi.