23 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

23 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Hayatınıza yenilikler katmaktan keyif alıyorsunuz. Ancak bunun için hayatınızda yer açmak, eskilerden kurtulmak gerekiyor. 

BOĞA  

Dikkatlice sıyrıldığınız hassas bir konu var. Durumun ne kadar garip olduğu sizin için önemsiz. Sorunun tartışılarak çözülmesinin en iyisi olacağını biliyorsunuz.

KAPLAN

Genel olarak sabırsızlığınız sorun yaratıyor. Beklemek zorunda kaldığınız zamanları hızlandırmaya çalıştığınızda, beklenmeyen bir komplikasyona neden olabilirsiniz.

TAVŞAN

Harcamalarınızı kısmanın zamanı geldi. Çünkü bu ay fazlasıyla elinizi cebinize attığınızı düşünüyorsunuz. Mali durumu kontrol altında tutmanız gereken zamanlar var.

EJDERHA

Neredeyse hiçbir zaman verdiğiniz karardan vazgeçmiyorsunuz.  Ancak fikrinizi değiştirmemek için başvurduğunuz bu yöntemin yanlışlığını fark edeceksiniz.

YILAN

Tartışma çıkacağı belli olan ortamlardan kaçmakta ustasınız. Elbet bir gün yakalanacak ve münakaşanın tam göbeğinde kalacaksınız.

AT

Kaderin ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz ve başınıza gelen kötü olayların kader değil, şanssızlık olduğunu düşünüyorsunuz.

KEÇİ

Sizi anlamak için çaba sarf eden insanlar var. Siz de kendinizi en iyi şekilde ifade etmeye çalışmalısınız. Bu şekilde etrafınızdaki insanlarla daha rahat iletişim kurabilirsiniz.  

MAYMUN

Bir tartışmayı, genelde sözlü bir mücadele olarak görürsünüz. Bugün de kelimelerle aranızın iyi olduğunu fark edecek ve karşınızdakini alt edeceksiniz.

HOROZ

Yakın bir arkadaşınıza, anlatıp anlatmamakta kararsız kaldığınız bir konu var. Kendinizi tutsanız bile, bir süre sonra bu sorunu konuşmanız gerektiğini göreceksiniz.

KÖPEK

Bugün hiçbir şey planladığınız gibi gitmiyor, ancak bunu bir fırsata çevirebilirsiniz. Hatalar, yeni teknikler öğrenmek için şans yaratabilir.

DOMUZ

Domuz burcu kişiliğiniz, açık ve anlaşılır biri olduğuna inanıyor. Gerçekleri görmek istemeyen bir arkadaşınız ise ısrarla direniyor. İkna etmek için boşuna uğraşmayın, zamana ihtiyacı var.