22 Ocak Çarşamba - Günlük Çin Burçları

22 Ocak Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Daha çok kendinize saklamanız gerektiğini hissettiğiniz şeyler var. Bugün tüm görüşmeler, sıradan sohbetlerden ibaret ve oldukça yüzeysel. Bu yüzden sizi anlayacak insanlarla konuşma fırsatını kaçırmayın.

BOĞA

Çevrenizdeki insanların size destek olacağı bir süreçtesiniz. Bu nedenle, yardıma ihtiyacınız olduğunda, dile getirmekten çekinmeyin.

KAPLAN

Arkadaşınız, son günlerde verdiği mücadelelerden dert yansa da, sizin yaşadığınıza benzer zorluklarla karşı karşıya kalmadığını fark ediyorsunuz. Yaşadığı sıkıntıyı yargılanmadan sizinle paylaşabildiğinde, gözündeki minnet paha biçilemez. 

TAVŞAN

Son günlerde çok çalıştıysanız, bugün gerçekten dinlenmek için kendinize izin verin. Dinlenseniz bile, zihninizin boş durmayacağını ve koyduğunuz hedeflerle meşgul olacağını biliyorsunuz. Yalnızca bedeni dinlendirmek bile enerji depolamanızı sağlayacaktır.

EJDERHA

Ayağınıza kadar gelen fırsatla ilgili şüpheleriniz var. Normalde, Ejderha burcu kişiliğiniz bir şey yapmak istediğinde kendini çekinmeden o işin içine atar. Demek ki gerçekten şüphe uyandıran bir durum söz konusu. İçiniz rahat edene kadar, konuyu iyice irdeleyin.

YILAN

Beklemediğiniz gelişmeleri hesaba katarak bazı düzenlemeler üzerinde zaten oynama yapmış olsanız da, her şeyi yeniden organize etmeniz gerekiyor. Bu durumdan hoşnut olmasanız da yeni planlar hazırlamaya vakit ayırmak zorundasınız.

AT

Sizinle bir şey yapmak isteyen insanlar var. Bu fikir size de fena gelmiyor. Ancak bir takım olmak üzere yola çıkılıp, fikirler uygulamaya geçildiğinde bazı pürüzler yaşanabilir.

KEÇİ

Hala muallakta olan mevzuları siz zaten biliyordunuz ve bir süre önce ona göre planlar yaptınız. Bir karar verip meselenin üstesinden gelmeniz gerektiğine dair bir noktaya vardınız.

MAYMUN

İşle eğlence arasında iyi bir denge kurulmalıdır. Maymun burcu kişiliğiniz ne kadar çok çalışırsa o kadar zamanı da eğlenmeye ayırır. Yapacak çok işiniz olsa da kendinize zaman ayırmazsanız, işinizde de verimli olamayacağınızı biliyorsunuz.

HOROZ

İnsanları ufak testlerle sınamak yerine, samimi bir sohbet başlatabilirsiniz. Peş peşe sorular yağdırmadığınız sürece, konuşmayı başarılı bir şekilde ilerletip öğrenmek istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz.

KÖPEK

Etrafınızda, tam da düşündüğünüz şeyleri dile getiren insanlar varken yalnız olmadığınızı anlayıp büyük bir rahatlama hissederseniz. Aynı düşünceleri paylaştığınızı bilsinler. Böylece, konuşacak birçok ortak konu bulabilirsiniz.

DOMUZ

Birilerinin yaydığı kötü niyetli söylentilere karşı idareyi ele geçirmeniz gerekiyor. Yapılan dedikodularda gerçeklik payı olduğunu düşünseniz bile aslını öğrenmelisiniz.