22 Kasım Cuma- Günlük Çin Burçları

22 Kasım Cuma- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Bazı insanlar fazlasıyla dostça davranıyor, çünkü yapılması gerekeni yapmadılar. Bu sevimli tavırları takdir etseniz de, öncelikle verdikleri sözü tutmak üzere organize olmaları gerektiğini düşünüyorsunuz.

BOĞA

Rekabeti seven insanlarla bir probleminiz yok. Aksine bugün dikkat etmeniz gerekenler, samimi davrananlardır. Çünkü içten içe sizinle yarıştıklarını saklamaya çalışıyorlar. 

KAPLAN

İnsanların sürekli aynı şeyleri tartışıp durması oldukça sıkıcı. Saçma tartışmalara ayıracak vaktiniz yok. Bugün herkesin biraz daha sakinleşip kendi işine odaklandığını göreceksiniz.

TAVŞAN

Yanlışların üzerinde durmak, enerjinizi alabilir. Geçmişi değiştiremezsiniz, bu yüzden 'keşke'leri düşünmenin faydası yok. Zihninizi arındırmanın yollarını arayın. Geçmiş tecrübelerinizden faydalanmaya çalışın.

EJDERHA

Bugün karamsar bir kişilikle epey uğraşacaksınız. Hem de her duruma negatif bakış açısıyla yaklaşıp sürekli mutsuz olan bir karakter. Pozitif olmasıyla ilgili telkinlerde bulunmak boşa kürek olacak…

YILAN

Olaylar ya da durumlar beklentilerinizi karşılamadığında kaygılanmak, Yılan burcu kişiliğinin doğalında var. Neyse ki bazen, bazı şeyler tam olarak fark edilmeden gerçekleşir.

AT

İçinde bulunduğunuz durumu daha çok incelemeniz gerekiyor. Kontrolünüz dışında gelişen bazı faktörlerin farkında varın. Sonuç getirecek olan noktalara odaklanabilirsiniz. 

KEÇİ

Yakın çevrenize kulak verin. Söylenenleri ve söylenmeyenleri düşünün. Önyargılarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Çevrenizdekilerin söylediklerini ciddiye alın ve durumun artı ile  eksilerini değerlendirin.

MAYMUN

Benzer görüşte olan insanlarla sohbet etmek genellikle insana güven verir. Ancak tamamen farklı düşünceleri savunan kişilerle bir konu üzerinde konuşmak, içinde bulunduğunuz ikilemden kurtulmanıza yardım eder.   

HOROZ

Normalde insanların düşüncelerine katılsanız da, aynı fikirde olmadığınız konular da yok değil. Fotoğrafı daha çabuk tamamlamak için birbirinizin bakış açısını anlamaya çalışın.

KÖPEK

Son günlerde sizi fazlasıyla meşgul eden şey, ne yapılacağını anlamaya çalışmak oluyor. Ancak bir ucundan başlamayıp sadece düşünmekle vaktinizi çöpe atmış oluyorsunuz. 

DOMUZ

Hassas konularda sessiz ve dikkatli hareket etmek gerektiğine inanıyorsunuz. Eğer bir şey söylenecekse herkesin açık konuşmasını isteyebilirsiniz. Çünkü bazı kişilerin aklından geçenleri tam olarak dile getirmediğini hissediyorsunuz.