22 Ekim Perşembe - Günlük Çin Burçları

22 Ekim Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Kendinizi suçlu hissetmeniz için uğraşan birileri var. Ancak bu taktikler sizi etkilemiyor. Bazı şeylerin sorumluğunu almaları gerektiğini biliyorsunuz.

BOĞA 

Bugün, isteseniz de istemeseniz de tuhaf insanlarla uğraşmanız gerekiyor gibi görünüyor. Kendinizi anlatmak çok zor olabilir. Bu konuda teşvik edici olmaya çalıştığınızı görecekler.

KAPLAN

Birileri sizi kışkırttığında, Kaplan burcu içgüdüleriniz karşı koymayı ve aynı şekilde karşılık vermeyi öğütler. Cevap vermeden önce, derin bir nefes alın ve düşünün.

TAVŞAN

Bugün bazı konularda destek alabilirsiniz. Bu destekler birazcık ilerleme sağlasa da, kendinize güvenmek için bu insanların fikirlerine bel bağlamaya ihtiyacınız yok.

EJDERHA

Ejderha burcu kişiliğiniz her an dikkatli olmayı seviyor. İçinde bulunduğunuz durumla ilgili bir tehlike söz konusu olmasa bile bu aralar biraz daha fazla temkinli olmalısınız.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    YILAN

Zor bir insan olduğunuzun farkındasınız, ancak bunu kasıtlı olarak yapmıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar, düşüncelerine katılmadığınız için mutsuz olabiliyor.

AT

Sabırlı olun. Sorunlar umduğunuz yönde gelişme göstermediğinde hayal kırıklığı hissediyorsanız, kendinize biraz daha zaman verin. Zihninizi tazeleyerek, diğer sorunların üstesinden gelmeye çalışın.

KEÇİ

Azimli duruşunuzun sizi başarı yolunda sağlamlaştırdığı inkar edilemez. Bu yolda yürürken adapte olmanın, yoldaki engellerden kaçabilmek anlamına geldiğini idrak ettiniz.

MAYMUN

Bugün içsesinizi dinleyin. Maymun burcu kişiliğiniz akıllı olduğunun farkında, ancak bugün bazı şeyleri olduğundan daha karmaşık hale sokabilirsiniz. Hareket etmeye başlamak için tekerleği yeniden icat etmeniz gerekmediğinin farkındasınız.

HOROZ

İnsanların her hangi bir konuda sizi teşvik etmek için konuşması çok da mantıklı değil. Çünkü bu, sizi motive etmiyor.

KÖPEK

Farklı şeyler yapmanın iyi fikir olup olmayacağını düşünmenin zamanı mı? İnsanların yaptığı değişiklikler, güzel gelişmelere öncülük ediyorsa, sizin için de doğru zaman olabilir.

DOMUZ

Tartışılması gereken hassas bir konu için bugün uygun bir zaman olmayabilir. Çünkü bugünün enerjisiyle, herkesle kolayca kavga edebilirsiniz.