22 Ekim Pazartesi - Günlük Çin Burçları

22 Ekim Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Yılan burcu…
FARE
Çevrenizdekilerin verdiği kararı destekliyorsunuz. Çünkü, istedikleri sonucu elde edebilmeleri için doğru olanı yapmaya çalıştıklarından eminsiniz.
BOĞA
Bugün sıra dışı fikirleriniz ortaya çıkabilir. Bu fikirler genelde sizin önerdiklerinize benzemeyen, çözüm odaklı önerilerdir.
KAPLAN
Kaplan burcu kişiliğiniz bulunduğu ortamda popüler olmayı hep başarır. Bu popülerliğinizi arttırmak için her şeye 'evet' demek zorundaymışsınız gibi hissetmeyin.
TAVŞAN
Herkesin kendi yolunu çizmesi gerektiğini düşünüyorsunuz. Çünkü herhangi bir tartışma yaşanmasını istemiyorsunuz. Bu yaklaşımın doğru olduğundan eminsiniz.
EJDERHA
Bugün yaşanan son dakika değişiklikleri genel olarak hoşunuza gidecek. Beklenmedik anda var olmaları sizi heyecanlandırıyor. Ancak etrafınızdaki insanlar sizinle aynı fikirde değil.
YILAN
Kafanızda aynı düşünceler dolaşıp duruyor. Şu anda, sorunları nasıl ele almanız gerektiğini bilemiyorsunuz. Herşeyi zamana bırakın, bekleyin ve görün.
AT
At burcu kişiliğiniz, hemen başka bir zirveye tırmanmak ve bir an önce yeni başarılar elde etmek ister. Ama son başarınızın keyfini çıkarmak için kendinize izin verin.
KEÇİ
Geriye dönüp geçmişe baktığınızda, hatırladığınız her şeyin sizi heyecanlandırdığını fark edeceksiniz. Bazı alanlarda gösterdiğiniz gelişmelerin, aslında zamanla gerçekleştiğini göreceksiniz.
MAYMUN
Sizin için aşkın bir anlamı var mı? Değişik zamanlarda, kişiye göre farklı şekillerde hissedilebilen bir duygudur. İstediğiniz gibi bir aşka sahip olamadığınızı hissediyorsunuz. Belki de henüz doğru kişiyle karşılaşamamışsınızdır…
HOROZ
Belli problemlerin üstesinden gelmekte oldukça ustasınız. Ancak söylediklerinizi dinlemeyip tekrar aynı sorunlarla size gelen insanlara tahammül edemiyorsunuz.
KÖPEK
Bugün herkesi memnun etmeye çalışıyorsunuz. Üzerinizdeki psikolojik baskının farkındasınız. Etrafınızdaki kişilerin, yaygara çıkarmasından korkuyorsunuz. Biraz sakinleşmek için kendinize zaman ayırın.
DOMUZ
Olaylar, abartıldığı kadar dramatik değil. Aklı başında davranışlarınızla, her şeyi kontrol edebilme gücüne sahipsiniz. Enişelenmeyi bırakıp, sorunları tek tek ele alın.