21 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

21 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Geçmişin geleceği belirlemediğini bilecek kadar akıllısınız. Bugün yapacağınız anlaşmalar ile ilgili dejavu hissi yaşayabilirsiniz. Benzer senaryolara, bu kez farklı bakış açısından bakmalısınız.

BOĞA

Boğa burcu kişiliğiniz genellikle iyi huyludur. Bugün sabrınızın denenmesinden hoşlanmayacağınız bir ruh hali içindesiniz. Tahmin ettiğinizin çok ötesinde bir takım şeyler yapacaklar. Hazırlıklı olmaya çalışın.

KAPLAN

Bugün, derin düşünerek, görünenin altında yatanları da fark etmelisiniz. Çünkü bu, oldukça hassas bir durumu algılayabilmenizi sağlayacaktır.

TAVŞAN

Bazı şeylerin daha çabuk olmasını istiyorsunuz ama öncelikleriniz konusunda net değilseniz, kafanız karışabilir. Önemli olan konulara dönüş yapmaktan çekinmeyin.

EJDERHA

Zaman harcamaya değecek şeyler vardır, bu tür şeylere zaman vermek insan olduğunuzu size hatırlatır. Ancak bunu yaparken kibirden ve aşırı özgüvenden uzak durmalısınız.

YILAN

Yakın arkadaşınız yaptığınız planlarla ilgili çok fazla soru soruyorsa, neler planladığınızı açıklamanın zamanı gelmiş olabilir. Ancak kesin bir karar verene kadar bazı detayları kendinize saklayabilirsiniz.

AT

At burcu kişiliğiniz, son günlerde yaşanan olayların ardından, yapılan görüşmelerle fazlasıyla ilgileniyor. İleride neler yapılacağını konuşmak istiyor. Yine de biraz sabırlı ve sakin olmaya çalışın, ortamı fazla germenize hiç gerek yok.

KEÇİ

Çevrenizdeki insanlar, şansını zorluyor. Dolayısıyla, sizi kasıtlı olarak kızdırıyor olmasalar bile; aranıza bir sınır çizmeniz gerekecek.

MAYMUN

Bazen, olayları daha net görebilmek için biraz sabırlı olmanız gerekir. Üstesinden gelmeye çalıştığınız durum epey karmaşık ve çözüme çabuk ulaşmak, sizin için önemli. Yine de biraz daha düşünerek, ne yapmak istediğinize karar vermeden önce herşeyi değerlendirin.

HOROZ

Etrafınız gürültü yapan insanlarla dolu olduğunda, kendinizi dinletmek için sesinizi yükseltmeye çalışmanın gereği yoktur, bu sadece size strese sokar. Bekleyin, er ya da geç enerjileri bitecektir. Sonrasında, sakin ve yumuşak bir şekilde konuşarak bütün derdinizi anlatabilirsiniz.

KÖPEK

Karmaşık bir durumla ilgili gerçekleşen olaylar da aynı şekilde karmaşık olacaktır. Bu konuda artık yapılabilecek bir şey yoksa, bütün karmaşayı anladığınızda, bir daha ki sefere aynı yanlışlara düşmeyeceksiniz.

DOMUZ

Yeni fikirlere açık olduğunuza inanıyorsunuz. Ancak bu, tüm düşüncelere katılacağınız anlamına gelmez. Sonuç olarak, önerilen uzlaşma size uygun değilse, anlaşmaya varamazsınız ve her iki tarafın da alternatifleri değerlendirmesi gerekir.