21 Eylül Perşembe - Günlük Çin Burçları

21 Eylül Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Bugün doğru kelimeleri bulamadığınızı hissediyorsunuz. Bırakın başkaları daha fazla konuşsun. Söylediklerini dinlediğinizde, neyi niçin yaptıklarını anlayabilirsiniz. Bugünü gözlem yapmaya ayırın.

BOĞA

Bugün, gerçekten bir tartışmayı kazanmak istediğiniz günlerden biri. Üstün gelseniz bile, ortaya çıkacak bütün duygusal karmaşayla kendinize sıkıntı mı çektirmek istiyorsunuz? Biraz sakinleşmeye ve hırsınıza gem vurmaya çalışın.

KAPLAN

Sabit fikirli insanlarla yapılan karşılıklı konuşmalar bir anda tartışmaya dönüşebilir. Sakın bu sabit fikirli kişi siz olmayın. Düşüncelerinizi savunurken yeni ve değişik fikirlere daima açık olun. 

TAVŞAN

Bazen yoğun olmak, bir şey ürettiğiniz anlamına gelmez. Yapılacak çok fazla iş var ve hepsiyle meşgul olup, aslında hiçbirini tam olarak yapamadığınızı göreceksiniz. Enerjinizi ve zamanınızı bir kerede tek bir işe odakladığınız zaman daha üretken olabilirsiniz.

EJDERHA

Sözünüzden dönmek istiyorsunuz ancak bunun kolay olmayacağını biliyorsunuz. Fikrinizi değiştirmek için mazeretleriniz olması gerekiyor. Eski bir konuya saplanıp kalmanın mantıksız olacağının farkındasınız. Söz verdiğiniz kişiyle, onu ve duygularını da düşünerek bir konuşma yapmalısınız.

YILAN

Önümüzdeki günlerde yapılacak çok fazla iş var gibi görünüyor. Nereden başlamalısınız? Aynı anda farklı birçok şey yapmaya çalışmamanız mantıklı olacaktır. Bir iş planı yapın ve işlerinizi düzenleyerek hareket edin.

AT

Yakın arkadaşınız inişli çıkışlı duygu durumları içinde. Ruh halini değiştirmek için yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Hayatınızdaki zorlukların nasıl üzerine gittiğinizden bahsedin. Ama en önemlisi bir dost olarak yanında olduğunuzu hissettirerek onu rahatlatmaya çalışın.

KEÇİ

Bir öneride bulunduğunuzda birileri rahatsız olabilir. Başka bir tekliften de diğerleri hoşlanmayabilir. Yapacağınız en iyi şey, kendinize genel gidişat için en doğru olan seçimi yapmaya çalışmak olacaktır. Herkesi aynı anda memnun etmek her zaman mümkün değildir. 

MAYMUN

Şartların çabucak değişmesi, kontrolü kaybettiğinizi hissettirebilir. Her zaman sürücü koltuğunda oturamayacağınızı kabul edin. Bugün kendinize ruhsal ve fiziksel olarak biraz izin verin. Dinlenip, başka şeylerle ilgilenerek kafanızı boşaltmalısınız.

HOROZ

Büyük başarılar için kendinize sürekli baskı yapmanın anlamı yok. Her an bu kadar hırslı olmanız gerekmiyor. Bugün sükunetinizi koruyabilirseniz, gelecek günler için daha üretken olabilirsiniz.

KÖPEK

Önünüze çıkan fırsatın sizin için doğru olmadığını hissediyorsanız, insanların sizi tersine ikna etmesine müsaade etmeyin. Harika fikirleri olabilir, ancak şu an sizin hedeflerinize uygun olduğunu düşünmüyorsunuz.

DOMUZ

Her durumun olumlu ve olumsuz yönleri vardır. Sadece artılarının eksilerden daha basıp basmadığını değerlendirin. Eğer eksiler daha çoksa, ilginizi başka tarafa yönlendirin.