21 Ekim Çarşamba - Günlük Çin Burçları

21 Ekim Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

Yaptığınız şakayı anlamayan ve bozulan insanlara, aynı şakaları tekrarlamanın bir anlamı yok. Normal bir zamanda mizah duygusuna sahip olabilirler, ancak bugün sizinle aynı ruh halini paylaşmıyorlar.

BOĞA

Bugün genel olarak bir terslik olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden bazı konularda çok acele ediyorsunuz. Ne olursa olsun, Boğa burcu bunu da avantaja çevirebilir ve yoluna devam eder. 

KAPLAN

Bugünün, Kaplan burcu kişiliğiniz için romantik bir atmosferi olabilir. Eğer bekar bir Kaplan burcuysanız, yeni bir aşktan neler beklediğinizi düşünün.

TAVŞAN

Karar vermenin çok zor olduğunuz düşünüyorsunuz. Çünkü aklınız ve kalbiniz çatışıyor. Sadece doğru olduğunu hissettiğiniz şeyleri yapmalısınız.

EJDERHA

Uzlaşma, söylemesi kolay, uygulaması zor olan bir kavramdır. Bugün bazı konularda uzlaşmaya varabilmek için kibar davranmaya özen gösterin.

YILAN

İnsanlar bir şey söylüyor, ancak ne demek istediklerini anlamıyorsunuz. Aslında yıllardır tanıdığınız insanlar olmasına rağmen son günlerdeki davranışlarına anlam veremiyorsunuz. Zamana ihtiyacınız olabilir karşılıklı olarak.

AT

Şansın fark yaratacağına mı inanıyorsunuz? Şans, her şeyin yolunda gitmesine yardım etse de, sizin yine bazı şeyler için çaba harcamanız gerekir. Son günlerde şansın sizden yana olmadığını düşünüyorsanız, gelecek haftaya nasıl başlayacağınızı planlamalısınız.

KEÇİ

Yakın bir arkadaşınızın bugün fazlasıyla hassas olduğunu görüyorsunuz. Dolayısıyla bugün, aranızdaki anlaşmazlığı konuşmak için doğru zamanlama değil. Bu durum sizi rahatsız etse de birkaç gün beklemek zorundasınız.

MAYMUN

Her nerede olursa olsun herkese yardım ediyorsunuz. Ancak biraz da kendi planlarınız için zaman ve efor harcamanız gerektiğinin farkındasınız.

HOROZ

Başkası için hayatı zorlaştırmak istemezsiniz. Ancak uzlaşması kolay olmayan biriyle karşı karşıya kaldığınızı anlıyorsunuz.

KÖPEK

Bir çok belirsizliğin olduğu bir günde, haftayı planlamanız mantıklı değil. Başka bir deyişle, bugün yapacağınız planları ilerleyen günlerde değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

DOMUZ

Sizin için önemli olan para konularında bugün biraz canınız sıkılacak. Bu konu yüzünden etrafınızdaki insanlarla tartışmanızın hiç gereği yok. Giden üç beş kuruşa üzülürken, maneviyatın önemini asla unutmayın…