20 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

20 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

Sorunlu insanlar sizi kızdırmaya başlıyor. Ancak bunu kişisel olarak algılamanıza gerek yok. Tavırlarının sizinle hiçbir ilgisi olmayabilir.

BOĞA

Su yüzüne çıkmamış olan düşünce farklılıkları ortamın gerilmesine neden olabilir. Gerçek düşünceleri söylemek anlaşabilmek için önemlidir.

KAPLAN              

Hafta başında çok gerilmiş olabilirsiniz, ancak şu anda ortam daha sakin. Birkaç soru sormanın tam zamanı. Böylece neler olduğunu da öğrenebilirsiniz.

TAVŞAN

Bugün sizin için değişim yaratacak aktiviteleri tercih edin. Doğru insanlarla konuşursanız, içinde bulunduğunuz sorun için beraberce bir çıkış yolu bulabilirsiniz.

EJDERHA

İnsanların, yeteneklerinizi sizden değil de bir başkasından duyması daha etkileyicidir. Bu yüzden kendinizi övmekten vazgeçin.

YILAN

Karşınızdaki insanların, kendilerinden ne beklediğinizi bilmeleri gerekiyor. Tam olarak ne istediğinizin farkında olmadan iyi niyetle bir şeyler yapabilirler. Ancak bu sizin işinize yaramayabilir.

AT

Bazen bir problemi çözmek zaman alır. Çevrenizdekiler sizin için kısa yollar bulmaya kalkışır, ancak bunların sizi nihai sonuca götürmeyeceğini görebilecek kadar akıllısınız.

KEÇİ

İnsanları etkilemek için çok çaba harcamanıza gerek yok. En ufak abartılı davranışınızda, tam tersine insanlar sizi ciddiye almamaya başlar. Bazı şeyleri önemsizmiş gibi gösterdiğinizde daha fazla dikkate alınacaktır.

MAYMUN

Kişiliğiniz mücadeleyi ve limitleri zorlamayı çok seviyor. Daha sonra pişman olmamak için kararlarınızı verirken sonuçlarını da düşünmelisiniz.

HOROZ

Keşke herşey arzu ettiğiniz gibi olsaydı ama bazen işler yolunda gitmeyebiliyor. Şans her zaman yanınızda olursa iyi olur tabii, ama  esas olarak başarıya ulaşmak için gereken çabayı ortaya koymanız gerektiğini unutmamalısınız.

KÖPEK

Bir konu hakkındaki eksiklerinizi ya da kayıplarınızı gizlemek içn çok uğraşıyorsunuz. Ancak çok huzursuzsunuz. Keza sizi rahatsız eden şeyi ortaya da çıkarabilirsiniz. Aklınızdakileri söylemeye başladığınız anda, insanların farklı bakış açısı ile size yardım ettiklerini göreceksiniz.

DOMUZ

Belli bazı kişiler, ne istediğinizi direk olarak sormaları gerektiğinin farkında. Eğer oyun oynamak istiyor ve imalı sözlerle size yaklaşıyorlarsa, onlarla ilgilenmediğinizi gösterebilirsiniz.