20 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

20 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Ezbere hareket etmenizin sebebinin çevrenizden kaynaklandığını düşünüyorsunuz. Bugün bir karar vermeniz gerektiğinde acele etmekten kaçının.

BOĞA

Bazen sıkıntı ve zorluklara inatla karşı durmanız gerekir. Aslında problemler karşısında bugün, normalde olduğunuz kadar güçlü hissetmiyorsunuz.

KAPLAN

Son dakika değişen planlar karşısında sinirlerine hakim olamayan insanlar vardır. Olayların akışını değiştiremeseniz de ihtimallere bir göz atın. Mutlaka size uyacak alternatif düzenlemeler mevcuttur.

TAVŞAN

İnsanlar size, doğru bilgiler  veriyor mu? Kimse kasten yanlış bilgilendirme yapmaz, ancak kesin verileri öğrendiğinizde az da olsa şaşırabilirsiniz. Neyi bilmeniz gerektiğini sorun.

EJDERHA

Bazı şeyleri erteleyip durdukça, o işe başlamak çok daha zor olur. Sadece aklınızdan geçenleri yapmanın mantıklı olduğunu biliyorsunuz. Daha sonra aklınıza gelenlerin sizi durdurmasına ya da aklınızı karıştırmasına müsaade etmeyin. 

YILAN

Olanları detaylı bir şekilde analiz ediyor musunuz? Üstesinden gelmeniz gereken komplikasyonlar oluşabilir. Fakat bunları, kendiniz için daha da zorlaştırmaya gerek yok. Eğer karşınızda açık bir cevap duruyorsa, onu, ilk tercihiniz olarak değerlendirmeye almalısınız.

AT

Karşı karşıya kaldığınız zor durum bir dramaya dönüşmeden önce, üstesinden gelmenin bir yolu var. İnsanların ne yapmaya çalıştıklarını tam olarak anladığınızda, her şeyi nasıl daha da karmaşık bir hale soktuklarını, ancak asıl niyetlerinin bu olmadığını fark edeceksiniz.

KEÇİ

Yapabileceğiniz herşeyi yaptığınızı biliyorsunuz. Bu yüzden kendinize arkaya yaslanma ve biraz dinlenme izni verin. Çünkü dinlenmeden daha fazla şey çalışamazsınız.

MAYMUN

Bugün daha hızlı olmanız gereken zaman dilimlerinden biri. Çünkü gün bittiğinde birçok işi de bitirmiş olmanız gerekiyor. Neyse ki Maymun burcu kişiliğiniz hayatı yoğun ve telaşlı yaşamaktan hoşlanıyor.

HOROZ

Bir türlü rahat bir nefes alıp dinlenemiyorsunuz. Çünkü zihninizi durduramıyorsunuz. Belirli problemler sürekli kafanızı meşgul ediyor. Bazı şeyleri tekrar tekrar düşünüp değerlendirmeniz gerekebilir.

KÖPEK

Kendinizi, telaştan uzak çok sakin bir halde bulabilirsiniz. Ancak etrafınızdaki insanların kendi kendilerine eğlenmek için bitmeyen enerjileri varmış gibi görünüyor.

DOMUZ

Çevrenizdeki insanları organize edenlerden biri olmak istemiyorsunuz. Çünkü otoriter olmadan sorumlu olabileceğini hissettiğiniz başka insanlar var.