20 Kasım Cuma - Günlük Çin Burçları

20 Kasım Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

İçinde bulunduğunuz güç duruma farklı bir perspektiften bakmak istiyorsanız, güvendiğiniz birkaç kişinin fikrini sormalısınız. Farklı fikirleri duymak, karar vermenizi kolaylaştırabilir.

BOĞA

Emin olmadığınız konularda fikir beyân etmekten vazgeçin. Çünkü, bu şekilde davranarak insanların sizden uzaklaşmasına neden oluyorsunuz.

KAPLAN             

Söylemek istediğiniz şeyleri ağzınızda gevelemekten vazgeçin. Kimse sizi anlamaya çalışmak zorunda değil. Net olmalısınız.

TAVŞAN

Hiç ummadığınız birinin gelip sizinle dertleşmesi beklenmedik bir durum. Duyduğunuz haberler insanların garip davranışlarını anlamanıza yardım edecek.

EJDERHA

Sorulan sorular sizi zor duruma düşürüyormuş gibi görünüyor. Ancak yapmanız gereken şey, soruların ne şekilde sorulduğunu da dikkate almaktır.

YILAN

Pratik bir yaklaşımı benimsediyseniz, mükemmeliyetçi olmak zorunda kalmazsınız. Çok karmaşık konularda ince ayarlar yapmak yerine, daha kolay ve sade yollar izleyebilirsiniz.

AT

Büyük bir kutlama yapacakmış gibi abartılı bir neşeyle ortalarda dolanan insanlara hemen inanmayın. Belki de sadece çok mutlu olduklarını kanıtlamaya çalışan mutsuz ve içten pazarlıklı insanlardır.

KEÇİ

Karşılıklı anlaşmak zaman alabilir. Yeni tanıştığınız insanlarla bunu gerçekten başaramadığınızı hissediyorsanız, sabırlı olmanız gerekebilir.

MAYMUN

Endişesiz olduğunuzda, yapılan şakalarla eğlenmesini biliyorsunuz. Kafanızı meşgul eden sorunlar varken ise gülümseyemiyorsunuz.

HOROZ

Bugünkü yoğun hisleriniz sizi rahatsız ediyor. Çıkıp çimlerin üstünde yalınayak koşmak ve bütün olumsuz elektiriğinizi atmak istiyorsunuz.

KÖPEK

Aklınızı kurcalayan sorunların ne olduğunu anlamanıza yardım etmek için herkes bir şey söyler. İyi niyetli olabilirler, ancak direkt konuşmamaları sizi kızdırıyor. Çünkü neyi ima ettiklerini anlamaya çalışmak sizi yoruyor.

DOMUZ

Bugün, geçmişte olanları unutmanın tam zamanı. Çünkü zihninizi meşgul eden bu kadar çok mevzu varken fazla yol alamazsınız. Ağırlıklarınızı atmalı ve hedefinize doğru ilerlemelisiniz.