20 Ekim Salı - Günlük Çin Burçları

20 Ekim Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Bugün beklenmedik bir kaos yaşayabilirsiniz. Bu problemleri ele alırken soğukkanlı olun ve kimden alacağınız yardımın size faydası olabileceğini düşünün. Yardım edebilecek olan doğru insanı bulacaksınız.

BOĞA

Kendi ilgi alanlarınıza öncelik vermeniz gerektiğini biliyorsunuz. Dikkatinizi çekmek için rekabet eden insanlar var. Duygu sömürülerine kanarak kendi önceliklerinizi unutmayın.

KAPLAN

Geriye dönüp olanlara baktığınızda bazı şeyler için acele etmiş olduğunuzu göreceksiniz.  Artık acele etmenin gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Tekliflere 'evet' demeden önce, iyice anladığınızdan emin olun.

TAVŞAN

İnatçı insanların üstesinden gelmek söz konusu olduğunda, söylediklerinizi düşünmeleri konusunda onları ikna etmek için nezaketinizden yaralanabileceğinizi biliyorsunuz.  

EJDERHA

İnsanların size anlattıklarıyla ilgili biraz dikkat olun. Çünkü etrafınızda, önemli anahtar noktaları atlayarak, olayları kendi versiyonlarıyla aktaran kişiler var.

YILAN

Bazı şeyler şu anda değişmiyor. Bu da, belirsizliklerle uğraşmanız gerekmediği anlamına geliyor. Ancak bir yandan da ilerleme kaydedebilmek için değiştirmeniz gerekenler olduğunu hissediyorsunuz.

AT

İnsanlara yardım etmeyi seviyorsunuz, ancak bugün size yaklaşan insanlarla gerçekten büyük bir anlaşmaya varmanız pek de mümkün görünmüyor.

KEÇİ

Kendinizden şüphe etmek, bazı şeyleri yapmadan önce iki kere düşünmeniz konusunda size yardımcı olabilir. Ancak bu durum, genelde sizi yıpratan bir süreçtir.

MAYMUN

Herhangi bir kutlama için yapılacak son hazırlıklar hiç bitmeyecekmiş gibi hissediyorsunuz. Bir güne 24 saatten fazla zaman sıkıştırabilmek istiyorsunuz.

HOROZ

Tam olarak rahatlamadan önce yolunuzdan çekmeniz gereken ufak tefek işler var. Ancak sıkıntı değil, çünkü siz son dakika ortaya çıkan sorunlarla baş ederken eğlenebiliyorsunuz.

KÖPEK

İlk etkiler yanıltıcı olabilir. Yeni tanıdığınız insanlara karşı nasıl davranacağınızı bilemiyorsunuz. Onları anlayabilmek için kendinize biraz zaman tanıyın.

DOMUZ

Her şeyi kendi kendinize anlamak zorunda değilsiniz. İyi fikirleriniz olsa bile, başkalarının düşüncelerini de sormaya değer. İnsanları, tecrübelerini ve fikirlerini paylaşmak adına bir araya getirmelisiniz. Açık fikirli olmak, size fayda sağlar.