2 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları

2 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE 

Derdini sizinle paylaşan insanlar, soru sorsa da aslında herhangi bir cevap vermenizi beklemiyorlar. Sadece biraz anlayışa ve cesaretlendirmeye ihtiyaçları var.

BOĞA

Bazı kişiler sizin onlara gösterdiğiniz ciddiyeti size göstermiyorlar. Belki de biraz sorumsuz olmalarını hesaba katarak, onları aramayacağınızı düşünmüşlerdir.

KAPLAN

Güne renkli başlıyorsunuz. Karamsar insanların modunuzu düşürmesine müsaade etmeyin. Bu tip kişilerden mümkün olduğu kadar kaçının.

TAVŞAN

Herkese yardım etmeye mecbur değilsiniz. İyi niyetli olabilirsiniz, ancak bugünkü olumsuz sonuçlanmalarda kabak sizin başınıza patlayabilir.

EJDERHA

Sorumluluklarınızdan bir an önce kurtulmak istiyorsunuz. Bu yüzden bütün işlerinizi gün içinde bitirmeye çalışacaksınız. Yardım istemekten çekinmeyin.

YILAN

Bugün yaşanacak tartışmalara özellikle dikkat edin. Agresif bir ruh haliniz yok, ancak bu durum, insanların gelip bir şekilde sizinle kavga etmeye çalışmalarını engellemeyecek.

AT

Son başarınızın keyfini çıkarmak için kendinize izin verin. At burcu kişiliğiniz, hemen başka bir zirveye tırmanmak ve bir an önce yeni başarılar elde etmek ister ama dinlenmek ve kutlama yapmak, sizi motive edecektir.

KEÇİ

Her şeyin farklı şekilde gerçekleşmiş olmasını dileseniz de canınızı sıkan mevzular ortadan kalkmayacak. Bazen, bazı şeylerin gelişmesine izin vermek, sorunları daha net görmenizi sağlar.

MAYMUN

Sizin için aşkın bir anlamı var mı? Aşk, zamana ve  kişiye göre farklı anlamlar taşıyabilen bir kavramdır. İstediğiniz gibi bir aşka sahip olamadığınızı hissediyorsanız, bakış açınızı da bir kontrol etmenizde fayda var.

HOROZ

Belli problemlerin üstesinden gelmekte oldukça ustasınız. Ancak söylediklerinizi dinlemeyip tekrar aynı sorunlarla size gelen insanlara tahammül edemiyorsunuz.

KÖPEK

İnsanların size anlattığı şeylerin, gerçekliğinden ya da doğruluğundan şüphe ediyorsunuz. Dolayısıyla söylenenleri dikkate almadan önce iyice araştırın.

DOMUZ

Neler olduğunu anlamak için beklemek ve izlemek, en sağlam stratejidir. Bugün, bir karar vermeniz hususunda size baskı yapanlara müsaade etmeyin ve zaman ihtiyacını anlamalarını sağlayın.