19 Mart Perşembe - Günlük Çin Burçları

19 Mart Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Detayları çok fazla düşündüğünüzde yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Başka şeyler düşünmeniz gerektiğini biliyorsunuz ancak bunu başaramıyorsunuz. Kafanızı dağıtacak şeylere zaman ayırın bir film seyredin, müzik dinleyin, daha önce gezmediğiniz bir yeri gezin…

BOĞA

Arkadaşınız bir şeyler konuşmak istiyor gibi görünüyor; ancak siz kavga çıkaracağını biliyorsunuz. Bugün konuşmak istemediğinizi söyleseniz de, tartışma çıkarmak için geçerli bir sebep bulacak.

KAPLAN

Etrafınıza neşe saçıyorsunuz. Çevrenizdeki yüzü asık insanları gülümsetmek istiyorsunuz. Morallerini yükseltmek için birkaç pozitif söz söyleyebilirsiniz. Sizin üzerinizdeki pozitif enerjiyi yayabilirsiniz.

TAVŞAN

Biraz düşünceli olup acelecilikten kaçınabilirsiniz. Sizi baskılayan insanlar olabilir. Ancak birkaç soru sorarak onları ekarte edebileceğinizi biliyorsunuz. Doğru olduğunu düşündüğünüz şeyleri kontrol etmek vakit alacak, sabredin.

EJDERHA

Huyunuza giden insanların yalanını mı yakaladınız? Çabalarınızı baltalamaya çalıştıkları yönünde acele yargıya varmaktansa, ne yapmaya çalıştıklarını direkt olarak sorun. 

YILAN

Yakın bir arkadaşınız sizi dikkatlice dinledi. Ancak siz, beklediğiniz tepkiyi vermediği için söylediklerinizi görmezden geldiğini düşünüyorsunuz. Biraz zamana ihtiyacı olabilir. Sevdiğiniz kişileri idare etmeniz gereken zamanlar vardır.

AT

Büyük bir kutlama yapacakmış gibi abartılı bir neşeyle ortalarda dolanan insanlara hemen inanmayın. Belki de sadece çok mutlu olduklarını kanıtlamaya çalışan mutsuz ve içten pazarlıklı insanlardır.

KEÇİ

Karşılıklı anlaşmak zaman alabilir. Yeni tanıştığınız insanlarla bunu gerçekten başaramadığınızı hissediyorsanız, sabırlı olmanız gerekebilir.

MAYMUN

Karşılıklı anlayışa sahip olmak, ilişkilerinizde başarıyı getiriyor.  İnsanlarla farklı görüşlerde olsanız da bir arada yaşamak sizin için zor değil.

HOROZ

Etrafınızdaki insanlar sizi yoruyor. Değer verdiğiniz, ancak değer de gördüğünüz insanlarla iletişim kurmaya devam etmelisiniz.

KÖPEK

Yaptıklarınızın, verilen tavsiyelerle çeliştiğini fark ettiğinizde, bundan kimin sorumlu olduğunu bulmaya çalışacaksınız. Bütün noktalarda uzlaşma sağlayamasanız da ilerleme kaydedeceksiniz Ancak unutmayın ki siz suçluyu aramıyorsunuz.

DOMUZ

Yaptığınız bazı planlar sizi oldukça heyecanlandırıyor. İleriyi düşünmek ve vizyon sahibi olmak gerekse de, bazen fazla ileri gittiğinizi anlayabilmelisiniz. Vizyonunuzu gerçekleştirmek adına her gün yapabileceğiniz işlere konsantre olun.