19 Ekim Perşembe - Günlük Çin Burçları

19 Ekim Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Çevrenizdeki insanları kendinizden uzaklaştırmakla büyük bir hata yapıyorsunuz. Sizin iyiliğinizi istediklerini göremiyor musunuz? Bu tuhaf ruh halinden kurtulmanız gerekiyor.

BOĞA

Boğa burcu olarak, bugün sizi köşeye sıkıştırmaya çalışan insanlara dikkat edin. Sizin için önemi olan değerlerle dalga geçilmesi, tartışma çıkmasına neden olacaktır.

KAPLAN

Sıkıldığınız bazı işleri bir süreliğine yarım bırakmak, bazen rahatlamanızı sağlar. Omuzlarınızdan yük kalktığını hisseder ve diğer işlerinizi keyifle yapar, kafanızı dağıtır, sonra da yarım kalan işinize geri dönersiniz.

TAVŞAN

Hiç ummadığınız bir kişinin gelip sizinle dertleşmesi şaşırtıcı olsa da, duyduğunuz haberler, insanların garip davranışlarını anlamanıza yardım edecek.

EJDERHA

Ejderha burcu kişiliğiniz, bugünün enerjisiyle biraz daha yükselmek isteyecek. Bu yüzden, bugün aklınızı çelecek yanlış uyarılara karşı gözünüzü dört açın.

YILAN

Sözünüzü tutmanız için size baskı yapanlar olduğunu hissediyorsanız, önleminizi en baştan almalısınız. İstemediğiniz bir sorumluluğu üzerinize almamalısınız.

AT

Etrafınızdaki insanlar, radikal kararlar verdiğinizi düşünüyor. Sizi vazgeçirmeye çalışsalar da zar zor verdiğiniz bu kararlardan sizi caydırmalarına müsaade etmeyeceksiniz.

KEÇİ

Olağanüstü durumlara karşı tedbir almanız çok doğal. Yeni ihtimalleri görmezden gelmeyin ve geçmiş tecrübelerinizden faydalanmaya çalışın.

MAYMUN

Genelde bir tartışmayı, kazanabileceğiniz sözlü bir mücadele olarak görürsünüz. Bugün de kelimelerle aranızın iyi olduğunu fark edecek ve karşınızdakini alt edeceksiniz.

HOROZ

Bazı değişimlerin farkındaysanız, etrafınızdaki insanlar da sizin kadar fark etmiş olabilir. Ancak onları bu konuda daha önce bilgilendirmemenizin geçerli nedenleri var.

KÖPEK

Bir çok belirsizliğin olduğu bir günde, haftayı planlamanız mantıklı değil. Başka bir deyişle, bugün yapacağınız planları ilerleyen günlerde değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

DOMUZ

Bazı şeyler, sizi rahatsız ediyor ve içinizden söylenmeye başlıyorsunuz. Ancak bugün söyleyeceğiniz şeyler, herkesin çıkarına olacak. Bunu algılamakta hiç zorlanmayacaklar.