18 Mart Çarşamba - Günlük Çin Burçları

18 Mart Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Tahammül sınırlarınızı zorlayan kişilere karşı sabrınız tükendi. Yine de kişilik özelliğiniz gereği onlara herkesten daha ılımlı davranacaksınız.

BOĞA

Planlarda değişiklik yapmanızın sebebi tatmin olmamanız. İşleri gerektiğinden daha karmaşık bir hale sokarak gününüzü zehir etmeyin.

KAPLAN

Başladığınız işi nihayete erdirecek kuvvetiniz olsa da, bu yolda tek başınıza koşmamalısınız. Yardım almak enerjinizi başka işlere saklayabilmenizi sağlayacaktır.

TAVŞAN

İnsanların sizden çok şey istediğini hissediyorsunuz. Her şeye 'Tamam' demekten vazgeçin. Aksi takdirde daha da fazlasını talep etmekten çekinmeyeceklerdir.

EJDERHA

Sizden yardım isteyen kişilere seve seve fikir veriyorsunuz. Ancak nihai sonuca karar vermek bireylere aittir.

YILAN

Kimsenin size karışmasından hoşlanmıyorsunuz. Bugüne kadar her şeyi tek başına hallettiniz. Bundan sonra da bu şekilde devam edeceksiniz.

AT

Özgür olma fikrinden hoşlanıyorsunuz. Ancak, birilerine bağlı olmanın getirdiği ayrıcalıklar da var. İnsanlar size güvenip sırtını yasladığında, siz de onlara güveneceksiniz. İş birliği yapmak karşılıklı fayda sağlayacaktır.

KEÇİ

Bugün kötümser bir ruh hali içinde olsanız da, hislerinizi ifade ederken olumlu bir tutum takınmalısınız. Aksi takdirde karşınızdaki insanlar tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz.

MAYMUN

Bazı olaylar karşısında kendisi tepki vermese de sizi bu konuda dolduruşa getiren insanlar var. Hakimiyetinizi kaybederek, kontrolden çıkmamaya dikkat etmelisiniz.

HOROZ

Arkadaşınızın kafası çok karışık. Bu karışıklığın taşarak, sizin de gününüzü mahvetmesine izin vermemelisiniz.

KÖPEK

Göz ardı etmeye çalışsanız da başaramadığınız bazı konular var. Bunu kabul edip, ihtiyacınız olan enerji ve zamanı yaratırsanız, yeni bir plan yapmak için kendinizi yenilemiş olursunuz.

DOMUZ

Herkesi memnun etmeye çalışmanıza gerek yok. Aslında ne yaparsanız yapın etrafınızdaki insanları daha mutlu hissettiremeyeceğinizi bilmelisiniz.