18 Kasım Pazartesi- Günlük Çin Buçları

18 Kasım Pazartesi- Günlük Çin Buçları

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Bir engelle karşılaştığınızda kendinizi biraz keyifsiz hissetmeniz çok normal. Fare burcu kişiliğiniz, karşılaştığı bir karışıklığın üstesinden gelmek için ne yapması gerektiğini hemen anlayabiliyor. Sakin kalın ve hislerinizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin.

BOĞA

Bazen bazı konuları, hiç alakası olamayan insanlarla konuşmanız gerekir. Böylece dışarıdan bir gözün olaya bakış açısını anlarsınız. Onların görüp de sizin göremediğiniz şeyleri merak ediyorsanız, bir adım geri çekilerek, daha geniş perspektiften bakmayı deneyin.

KAPLAN

İnsanların bir şey yapmanız için sizi ikna etmeye çalışması gereksiz. Boşa uğraşarak vakit harcamamalarını ve fikrinizi değiştirmeyeceğinizi dile getirin. Daha ileri gitmemeleri gerektiğini, çünkü onlarla tartışmak istemediğinizi söyleyin.

TAVŞAN

Sağlıklı bir tartışmaya başlamak bile sizi gereksiz bir münakaşanın içine itebilir. Yine de kolayca pes edecek biri değilsiniz. Tartışmanın boyutu ne olursa olsun, söylemeniz gerekenleri dile getirmekte kararlısınız.

EJDERHA

Hayallerinizi ve ne istediğinizi düşünün! Yaptığınız işler sizi hayallerinize biraz daha yaklaştırıyor mu? Hayallerinizin günlük yaşamınıza uyum sağlaması için bir an önce yapmanız gereken değişiklikler olup olmadığını düşünün.

YILAN

Bugün kendinizi biraz karamsar mı görüyorsunuz? Bazen, sadece aydınlık olan tarafa bakmak yeter. Bu; sorun yokmuş gibi davranmanız ya da hiç bir şey yapmamanız gerektiği anlamına gelmiyor. Aksine, karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmenin bir yolunu bulmanız gerektiği anlamını taşıyor. 

AT

Bazı konularda gönüllü olmanın iyi bir fikir olmadığını anladınız. Çünkü tahmininizden daha fazla enerji ve zaman harcamanız gerektiğini yeni fark ettiniz. Sözünüzden caymadan önce açıklama yapın.  

KEÇİ

Yakın arkadaşınızın istekleri hiç bitmiyor. Onun için zaten çok fazla şey yaptınız, yine de memnun edemediniz. Bunun için ne kadar uğraştığınızın bir önemi yok. Belki de başka kapılar çalması gerekiyordur.

MAYMUN

İnsanların önemsiz rekabetleriyle uğraşacak ruh hali içinde değilsiniz. Sadece kendi işinize bakacaksınız. Ancak izin almadan işinize burnunu sokanlar olursa, bilmelerini gerektiren bir şey olmadığını söyleyerek uyarıda bulunmalısınız.

HOROZ

İkna edici olmak istiyorsanız, çok fazla ısrar etmemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Söylemek istediklerinize ilgi çekmek için bazı taktikler deneyebilirsiniz. İnsanların ilgisini çekmeyi başardığınızda, daha fazlasını anlatmanızı isteyeceklerdir.

KÖPEK

Alışılmış rutin, Köpek burcu kişiliğinizin kendini iyi hissetmesini sağlar. Ancak bugün bazı beklenmedik durumlara yer açmanız gerekiyor. Yeniliklerin gözünüzü korkutmasına izin vermektense, onların heyecanlı tarafını yaşamaya çalışın.

DOMUZ

Ufak kırgınlıklar, özellikle sorunu nasıl çözeceğinizi bilemediğiniz zamanlarda tartışmalara neden olabilir.