18 Ekim Çarşamba - Günlük Çin Burçları

18 Ekim Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

İnsanların, ellerinden gelenin en iyisini ortaya koyduklarını fark edebilirsiniz. Ancak aynı zamanda bunun çok büyük bir çaba gerektirmeyen bir iş olduğunu da biliyorsunuz.

BOĞA

Bugün kendinize karşı cömert olun. Yapacak çok işiniz var. Yine de dinlenmek ve rahatlamak için kendinize zaman tanımalısınız. Boğa burcu kişiliğiniz gerçekten yapılması gereken işleri unutmaktan hoşlanmaz.

KAPLAN

İnsanların, söylediklerinizi her zaman kafa sallayıp onaylaması gerekmiyor. Herkes aynı fikirde olmak zorunda değil, artık bunun farkına varıp insanlara olur olmaz küsmekten vazgeçin.

TAVŞAN

Bugün olaylar karşısında kısa sürede tepki veren herkes, karşılaştığı zor durumdan kurtulabilir. Ancak bunu başaramayan insanların başkalarını suçlaması da kaçınılmaz. Sükunetinizi korursanız bugünü zarar görmeden atlatabilirsiniz.

EJDERHA

Yakın bir arkadaşınız, söylediklerinizin önemini tam olarak anlayamıyor olabilir. Belli düşünceleri anlamasına yardım edebilir ve olaya farklı bir açıdan daha bakmasını sağlayabilirsiniz

YILAN

Yakın bir arkadaşınızı, sadece dürüst davrandığınız için gücendirebilirsiniz. Alıngan olduğunu fark ettiğinizde, konuşmak istediklerinizi kısa bir süre erteleyin ve daha hassas bir dil seçerek konuşmaya özen gösterin.

AT

Fikrinizi değiştirmek önceliğiniz ve bugün sadece bunun üzerinde çalışacaksınız. Bu konuda sizinle birlikte mücadele verecek olanlar var. Birbirinize destek olabilirsiniz bu yolda.

KEÇİ

Bugün karşılaştığınız zorluk hakkında konuşmamanız gerektiğini düşünmeyin. İnsanların baş edemediği problemlerden siz sorumlu olmak istemiyorsunuz ve bu konuda haklısınız.

MAYMUN

Bugün dikkat dağınıklığı yaşamanız şaşırtıcı değil. Yapılması gerekenleri düşünüyor ve üstesinden geleceğiniz her şey için mücadele etmek zorunda olduğunuzu fark ediyorsunuz.

HOROZ

Çok yoğunsunuz ve bunun farkında değilsiniz. Canınız çıkana kadar çalışmak, hayattan keyif alamamanıza neden olur.  

KÖPEK

Bugün kendinizi çok sinirli hissediyorsunuz ama sizinle aynı fikirde olmayan insanlara saldırgan tavırlarla yaklaşmanıza gerek yok.

DOMUZ

Haftaya bir tartışmayla başlamak, planlamadığınız bir durumdu. Ancak, yine de böyle bir tartışma olmasından memnunsunuz. Çünkü bu hararetli konuşma, bazı şeylerin su yüzüne çıkmasını sağladı.