17 Ocak Cuma - Günlük Çin Burçları

17 Ocak Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Sinirlendiğiniz noktaları biraz daha açık bir dille anlatmalısınız. Bunu konuşmak, hiçbir şeyin düşündüğünüz kadar korkutucu olmadığını anlamanızı sağlayacak. Umutlarınızı ve korkularınızı ifade edin.

BOĞA

Bugün etrafınızda iyimser insanlar var. Doğal olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Aile ve arkadaşlarınız arasından, bardağın dolu tarafını görebilen neşeli insanları arayıp bulun.

KAPLAN

Sizin için açıkça ortada olan bir çözüm, ikilemde kalan yakın arkadaşınız için öyle olmayabilir. Gördüğünüz detayları ona açıklamalısınız, ona ancak bu şekilde destek olabilirsiniz.

TAVŞAN

Bugün gerçekten önemli olanın ne olduğunu, kısa bir mola vererek şöyle bir kafanızda tartmalısınız. Yapacak çok iş olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak işleri önceliklerinize ve önemine göre sıralarsanız, vaktinizi iyi yönetmiş olursunuz.

EJDERHA

Bugün önceliklerinizi belirlemek zorundasınız. Çünkü aynı anda iki farklı yerde olamazsınız. Bunun yapmaya çalışırsanız yıpranırsınız.  

YILAN

Başarısızlıklar, sadece karşılaştığınız zorluğu görmenizi sağlamakla kalmaz, durumu incelemenize ön ayak olur. 

AT

Bugün karşınıza çıkan insanlara güvenmekten korkmayın. Zamanla kime daha çok güveneceğinizi göreceksiniz.

KEÇİ

Verdiğiniz kararın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Böylece üstlendiğiniz sorumluluğun da farkındasınız.  

MAYMUN

Aklınızda birçok şey var. Verimli olabilmek için, daha çok çalışmak yerine, oturup önceliklerinize karar verme zamanıdır.

HOROZ

Birileri sizi ukala olmakla suçluyorsa, biraz da kendilerine dönüp bakmalarını, özeleştiri yapmalarını önerebilirsiniz.

KÖPEK

Birisini ikna etmek için ilk önce onu dikkatlice gözlemlemelisiniz ki onun hakkında bilgi sahibi olabilesiniz. Daha sonra onlar için yapmaya çalıştığınız şeyi hak edip etmediklerine karar verebilirsiniz.

DOMUZ

İnsanların gerçekten ne düşündüklerini söylemelerine izin verin. Çünkü daha önce fark etmediğiniz şeyleri öğrenebilirsiniz. Açık olmaları konusunda onları cesaretlendirin, çok dinleyip az konuşun.