17 Ekim Çarşamba - Günlük Çin Burçları

17 Ekim Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Fare burcu…
FARE
Sizi kendi çıkarları doğrultusunda kullandığını fark ettiğiniz kişilerin, yaptığı duygu sömürüsünden etkilenmiyorsunuz. Bu yüzden de onların bulunduğu hiçbir etkinlik ve aktiviteye katılmak içinizden gelmiyor..
BOĞA
Gerçekten zor durumda kalmak istemiyorsunuz. Olaylardan uzak durmak, sizin için güzel bir tercih olabilir. Ancak bu durum birilerini rahatsız edecektir.
KAPLAN
Etrafınıza neşe saçıyorsunuz. Çevrenizdeki yüzü asık insanları gülümsetmek istiyorsunuz. Morallerini yükseltmek için birkaç pozitif söz söyleyebilirsiniz. Sizin üzerinizdeki pozitif enerjiyi yayabilirsiniz.
TAVŞAN
Elinizden geleni yapsanız da başarının garantisi yok. Şans da yanınızda olmalı. Kendinizi mutsuz hissediyorsanız, hiç dert etmeden bugün de mutsuzluğu hissedin. Her zaman iyi olmanız gerekmiyor. Yarın yeni bir gün.
EJDERHA
Kendinizle ilgili tam olarak eleştiri kabul edemediğiniz noktalara dikkat çeken insanların davranışları sizi kızdırıyor. Ancak bu farkındalık, gelecekte onlarla daha iyi iletişim kurmanızı sağlayabilir. Kendini bilmek, başarı ve mutluluğun anahtarıdır.
YILAN
Hemen ele almanız gereken birçok ufak tefek sorun buluyorsunuz, çünkü daha da büyümelerinden korkuyorsunuz. Ancak bir kere başladığınızda kolayca üstesinden gelebileceğinizi biliyorsunuz.
AT
Hayat sadece başardıklarınızdan ibaret değildir. Hayal kırıklıklarınız ya da başaramadıklarınız da hayatınızda yer eder. Bu yüzden bunlara takılmanızın manası yok, günün tadını çıkarın.
KEÇİ
Birilerinin dikkatini çekemediğinizi hissediyorsanız, hayal kırıklığı yaşamaya mahkumsunuz demektir. Yanlış kapıyı çalıyor olabilirsiniz. Mutlaka sizinle çalışmaya hevesli ve önerdiğiniz fikirlere bayılacak başka insanlar vardır.
MAYMUN
Fikrinizi değiştirmek için çok da akıllıca sebeplerinizin olması gerekmiyor. Dürüst olmak, söylemeniz gerekeni abartmadan ifade etmektir.
HOROZ
İçinde bulunduğunuz durumu biraz daha derinlemesine düşünmenizde yarar var. Çünkü cevap gibi görünenler, aslında sizin aradığınız soruların cevabı olmayabilir.
KÖPEK
Uzlaşmanın ne olduğunu tam olarak öğrenememiş insanlarla anlaşma yapmak zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz. İçinde bulundukları durumdan kurtulmak istemelerini anlayabiliyorsunuz. Ama ortayolda buluşmak için ikna kabiliyetinizi kullanmanız gerekecek.
DOMUZ
Kurban olduğunuzu düşünmenin bir manası yok. Bazen şans size karşı durur ve kazanan siz olamazsınız. Ancak, ileride yababileceğiniz bazı şeyler olduğunu görebilirsiniz. Moralinizi bozmayın.