16 Ocak Perşembe - Günlük Çin Burçları

16 Ocak Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Fare burcu kişiliğiniz, bugün Kaplan burcundan biriyle çatışıyor. Bu yüzden çok çabuk öfkelenebilirsiniz. Daha ne kadar sabredebileceğinizi merak ediyorsunuz.

BOĞA

Kimseyle tartışmak istemeseniz de, birileri hır-gür çıkartacak yer arıyor. Bu tip insanlardan uzak durmalısınız.

KAPLAN

Neşeli ruh haliniz, çevrenizdeki herkesi etkisi altına alıyor. Bu yüzden ilgi odağı olmuş durumdasınız.

TAVŞAN

Gözünüzün önündekileri görmüyor, çareyi çok uzaklarda arıyorsunuz. Biraz daha basit düşünmelisiniz.

EJDERHA

Fikriniz sorulduğunda birkaç tavsiye verebilirsiniz. İnsanlar, bakış açınızla ilgileniyor olabilir, ancak asıl ihtiyaçları olan rehberliktir.

YILAN

Bu ara şansınız yaver gidebilir. Yeni ihtimallere açık olun, ancak tuhaf tartışmalara girmekten kaçının.

AT

Bazen görmek istediğiniz sonuçlar için bazı şeylerin üstesinden gelmeniz gerekir. Başarıp başaramayacağınızı merak ediyorsanız, çaba harcamalısınız.

KEÇİ

Arkadaşınız, canını sıkan konuları sizinle paylaştığında, iyi bir dinleyici olabilirsiniz. Hassas Keçi burcu kişiliğiniz, karşısındaki kişinin duyduğu endişeleri kolayca absorbe edebilir.

MAYMUN

Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız, vermek zorunda olduğu bir kararla ilgili sizden yardım istiyor. Öncelikle bu konuyla ilgili içinizi rahatlatmanız gerektiğini biliyorsunuz.

HOROZ

Yeni düzenlemelere adapte olmak konusunda usta olsanız da, etrafınızdaki insanlar, bu değişimler karşısında sizi rahatsız edecek tepkiler verebilir. Daha iyimser bakmalarını sağlayabilirsiniz.

KÖPEK

Köpek burcu kişiliğiniz kendinden oldukça emin. Ancak etrafınızdaki insanlar aceleci olmanız konusunda sizi uyarıyorsa, onları dinlemeniz gerekebilir. Bildikleri bir şey vardır.

DOMUZ

Son dakika ortaya çıkan ve potansiyel olarak sorun teşkil eden noktaları görmezden geldiniz. Ancak göz ardı ettiğiniz bu ufak problemler büyüdü ve baskı yapıyor.