16 Ekim Salı - Günlük Çin Burçları

16 Ekim Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Domuz burcu…
FARE
Önünüze çıkacak engellerin üstesinden gelebilecekmişsiniz gibi görünüyor. Fare burcu kişiliğiniz planlar yapmaya başladı bile...
BOĞA
Burnunuza pis kokular geliyor. Bu olaylara karışmak istemiyorsanız, bir adım geri atmanız gerekecek.
KAPLAN
Bugün bazı değişikler yapmaya hazırsınız. Ancak etrafınızdakilere, yeni fikirlerinizden bahsetmek istemediniz. Çünkü fikirlerinize karşı çıkılmasından hoşlanmıyorsunuz.
TAVŞAN
İnsanlardan aldığınız destek, onların gözündeki kıymetinizi gösterir. Buna layık olmak için kocaman bir adım atarak cesur davranmanız gerekir.
EJDERHA
Normalde, başkalarının hakkınızda düşündükleriyle ilgili endişelenenlerden değilsiniz. Ancak bugün, çevrenizdekiler üzerinde olumlu etki bırakmak için elinizden geleni yapacaksınız.
YILAN
Gergin ortamları yumuşatacak birileri mutlaka vardır. Ancak siz hala olayın, bir probleme dönüşeceğinden endişe ediyorsunuz. Sürekli diken üstünde olmanıza gerek yok.
AT
İnsanlarla iletişim kurmaya çalışırken sabırlı olun. Söylediklerinize ters bir tepki verdiklerinde, siz de aynı şekilde davranmak zorunda değilsiniz. Durumu iyice anlamadan tartışmaya girmek çok yanlış.
KEÇİ
Yakın arkadaşınız size normalden farklı davrandığında, karşınıza alıp konuşmak yapılacak en doğru şeydir. Böylece neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Sadece dikkatinizi çekmek için bile bu şekilde davranıyor olabilir.
MAYMUN
Küçük bir ağız kavgasının, gününüzü berbat etmesine izin vermeyin. Yanlış anlaşılmalar olur, ancak bunların üstesinden gelme becerisi fark yaratır. İnsanları dinleyin, çünkü bu birbirinizi daha iyi anlamanızı sağlayabilir.
HOROZ
İsteseniz de istemeseniz de, kendinizi en önde liderlik ederken bulacaksınız. Ancak bu, ahkam kesip patronluk taslayacağınız anlamına gelmiyor.
KÖPEK
Yakın bir arkadaşınız söylediklerinizi dinler gibi yapıyor. Sizi dinleyip dinlemediklerini anlamak için beklenmedik anlarda bazı sorular sorabilirsiniz.
DOMUZ
Bugün, uzun zamandır görüşmediğiniz insanlar tekrar ortaya çıkıyor. Niçin yeniden hayatınıza girmeye çalıştıklarını merak ediyorsunuz. İlerleyen günlerde her şeyi öğreneceksiniz.