15 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

15 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Espiri anlayışından yoksun insanlar var. Bugün onlarla başa çıkmanız gerekecek. Bu tip kişiler bütün enerjinizi emiyor.

BOĞA

Arkadaşınız, sizden yardım istemek konusunda fazla gururlu davranıyor. Hayatının nasıl gittiğini sorun. Böylece size açılması sağlayabilirsiniz.

KAPLAN

Bugün verdiğiniz karardan dönmek için geçerli sebepleriniz olabilir. Ancak bu rahatsız olabilecek olanlar da var. Şartlar değişirse olaya farklı bir yönden bakabilirsiniz.

TAVŞAN

Sizi rahatsız eden durumlarda haklı olduğunuzu belirtmekten geri durmayacaksınız. Bunun bir tartışmaya neden olacağını düşünseniz bile susmaya niyetiniz yok.

EJDERHA

Karşınızda birkaç güzel seçenek var. Yine de hepsini birden tercih etmek aklınızdan geçmiyor. Aslında en ideali hepsini seçmeniz gibi görünüyor.

YILAN

Sorunları görmezden gelmek ne yok olmalarını sağlar, ne de durumun üstesinden gelmenize yardım eder. Meseleyi yok saymak yerine üstesinden gelmek için ne yapmanız gerektiğini düşünün.

AT

İnsanların söylediği şeyler sinirinizi bozuyor. Harekete geçmeden önce soluduğunuz gergin havayı temizlemek gerektiğini hatırlayın.

KEÇİ

Bugün kendinizi savunma gereği duyabilirsiniz. Ama savunma yaparken, karşınızdakinin amacını anlamaya çalışın. Bu esnada saldırgan davranmamaya özen gösterin.

MAYMUN

Acele etmeyi gerektirecek bir şey yok. İnsanlara sakin olmaları gerektiğini hatırlatın. Çünkü aceleyle bazı önemli detaylar atlanabilir, dikkatli davranılmalı.

HOROZ

Bir sırrı tutmanız gerektiğini biliyorsanız, etrafınızdaki meraklı insanların ağzınızdan laf almasına müsaade etmeyin.

KÖPEK

Bugün birilerine açıkça "hayır" demeniz gerekiyor. Bunun sizin için doğru karar olduğunun farkındasınız. Aksi takdirde siz zarar göreceksiniz. 

DOMUZ

Takibini yapmakta zorlandığınız mali durum, sizi zora sokabilir. Ancak zararın neresinden dönülse kârdır. İyice batmadan durumu toparlamaya çalışsanız iyi olur.