15 Ocak Çarşamba - Günlük Çin Burçları

15 Ocak Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Her şeye geç kalıyorsunuz. Sevinmeyi, heyecanlanmayı, üzülmeyi erteliyorsunuz. Hayatın çalışmaktan ibaret olmadığının farkına varmalısınız.

BOĞA

Size biraz da olsa şans getirecek uğurlu bir eşyanız var mı? Yoksa mutlaka bir tane edinmelisiniz. Olumlu düşünceler kendinizi iyi hissettirir.

KAPLAN

Bazı insanlar aklındakileri söylemekten çekinirken, bazıları her şeyi direkt söyler. Doğru olan yöntem, içinde bulunduğunuz duruma göre değişir.

TAVŞAN

Bazen uzlaşmanın mümkün olmadığı durumlar yaşayabilirsiniz. Ancak pes etmeyecek, sonuna kadar anlaşma yolunda ısrar edeceksiniz.

EJDERHA

Ejderha burcu kişiliğiniz, bugünün enerjisiyle biraz daha yükselmek isteyecek. Bu nedenle, bugün aklınızı çelen yanlış uyaranlara karşı dikkatli olun.

YILAN

Sözünüzü tutmanız konusunda baskı yapıldığını hissediyorsanız, önleminizi almalısınız. Altına girmek istemediğiniz yükün sorumluluğunu üstlenmeyin.

AT

Bazen planlar suya düşer ve gideceğiniz yolu kaybettiğinizi hissedersiniz. Ancak endişe etmenizi gerektirecek bir durum yok. Bugün, yolu bulmanıza yardım edecek kişiler var.

KEÇİ

Karşılıklı anlaşmayı keşfetmek zaman alır. Yeni tanıştığınız insanlarla bunu gerçekten başaramadığınızı hissediyorsanız, sabırlı olmanız gerekebilir.

MAYMUN

Aklınızdan geçenleri söylerken çekinmiyorsunuz. Ancak bugün, kelimelerin fütusuzca ağzınızdan fırlamasına izin vermeyin.

HOROZ

Bazı konularda çok fazla ilerleme kaydedemeyeceğinizi hissediyorsunuz. Belki de önünüzdeki engelleri daha detaylı şekilde incelemeniz gerekiyordur.

KÖPEK

"Hayır" demek, kendinizi rahatsız hissetmenize neden olacak. Daha sonra fikrinizi değiştireceğinizi bile bile bazı şeyleri kabul etmektense, 'hayır' demeyi tercih etmelisiniz.

DOMUZ

Dalgın ya da kaygılı gördüğünüz insanları neşelendirmek için bir şeyler yapmak zorunda değilsiniz. Güne bir gülümsemeyle başladığınızda etrafınıza pozitif enerji yayacaksınız.