15 Kasım Cuma- Günlük Çin Burçları

15 Kasım Cuma- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Bugün etrafınızda olanların farkına varın. Aklınız muhteşem fikirlerle dolu olabilir. Ancak geç olmadan eyleme dökmeniz gerekiyor. Bunu yaparken etrafınızdaki insanların desteğine ihtiyacınız var, kimsenin kalbini kırmayın.

BOĞA

Etrafınızda her an size destek veren insanlar var. Bunun sizin için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini bilmelerini sağlayın. Çünkü bazı şeylerin değerini elimizden kaçırdıktan sonra anlıyoruz.

KAPLAN

Yaptığınız işi devam ettirmenin doğru olmadığını hissediyorsanız, durun. Düşünüp taşınmak için kendinize zaman verirseniz, yön değiştirip değiştirmemeniz gerektiğine dair bir hissiniz olacaktır. Düşündüğünüzden farklı bir şey yapıyorsanız, acele etmekten kaçının.

TAVŞAN

İnsanlarla uyum söz konusu olduğunda, Tavşan burcu kişiliğiniz oldukça esnektir. Ancak her zaman herkesi memnun edemeyebilirsiniz. Bugün kendinize 'evet' diyebilmek için, kimseye 'hayır' dememek zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz. 

EJDERHA

Arkadaşınız sizi durdurmaya çalışıyorsa, birazcık dikkatli olmanız gerekebilir. Sizin ilginizi çekse de, arkadaşlarınız sizi beladan uzak tutabilir. Neden inat ederek, iyiliğiniz için uğraştıklarını görmemekte ısrar ediyorsunuz?

YILAN

Yakın bir arkadaşınız henüz bilmediğiniz bir konuyla ilgili size gelip bir şeyler anlattığında, bunların kaynağını sormaktan çekinmeyin. Çünkü söylediği şeyleri ispatlayacak durumda değilse, hiç dile getirmemeliydi.

AT

Bazen nefes almak için kendinize izin vermeniz gerekir. Üstelik çok çalışıyorsanız, bugün gerçekten dinlenmelisiniz. Önünüzde, çalışmaya ayıracak daha çok gününüz var. Ayrıca, ara verip geri döndüğünüzde performansınızın yükseldiğini fark edeceksiniz.

KEÇİ

Geçen hafta olanları düşündüğünüzde, aslında hepsinin üstesinden gelebileceğinizi fark ettiniz. Bu hafta sonu büyük işlerden uzak durun. Fakat herkes, Keçi burcu kişiliğinizin hiçbir şey yapmadan duramayacağını biliyor.

MAYMUN

Bazen, olayları daha net görebilmek için biraz daha sabırlı olmanız gerekir. Üstesinden gelmeye çalıştığınız durum epey karmaşık ve çözüme çabuk ulaşmak, sizin için önemli. Biraz daha düşünün ve ne yapmak istediğinize karar vermeden önce ortaya çıkan olayları gözlemleyin.

HOROZ

Bugün gücünüzü hissettirmek konusunda orantılı olun. Yoksa etrafınızdaki insanları kendinizden uzaklaştıracaksınız. Etkili olmaya çalışırken etkisiz eleman olabilirsiniz. Ölçülü davranmak gerektiğinin farkına varmalısınız.

KÖPEK

İnsanların neden bu şekilde davrandığını anlamak için daha fazla soru sormanız gerekiyor. Bir şey saklıyor olabilirler, ya da ne yaptıklarından gerçekten emin değiller. Çünkü her zaman bu şekilde hareket etmediklerinin farkındasınız.

DOMUZ

Bazı konularda acele etmemek gerektiğini konuşarak netleştirin. Etrafınızdaki insanlar her şey hemen olsun istiyor. Bazen bu görüşe katılmıyor değilsiniz. Ancak bugün hala netleştirilmesi gereken birkaç detay daha var.