15 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

15 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Günün enerjisi, kendinizi telaşlı ve heyecanlı hissetmenize neden olabilir. Siz zaten her şeyi yapmaya hazırsınız ve kimsenin sizi durduramayacağını düşünüyorsunuz.

BOĞA

Bu ay hayatınızda kalıcı değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Bunun da çok zor olmayacağını düşünüyorsunuz, çünkü bazı alışkanlıkların kolayca bırakılabileceğini biliyorsunuz.

KAPLAN

Karşınızdaki insanın, sizi tam olarak anladığından emin olmak için bir yöntem bulmalısınız. Bazı konuları tekrar gözden geçirmek mantıklı olacaktır.

TAVŞAN

Fazla düşünmek, her şeyi olduğundan daha karmaşık hale sokabilir. Size yardım edebileceğini hissettiğiniz kişilere içinde bulunduğunuz durumu açıkça belirtmeniz gerekir.

EJDERHA

Önünüzde iki yol var. Doğru yönü bulmak hiç de kolay değil. Bu kez yalnızsınız, kimseden yardım almadan sadece birini seçmeniz gerektiğini biliyorsunuz, sadece sakinleşerek iyi düşünün. 

YILAN

Hiçbir zaman aynı fikirde olmayacağınızı bildiğiniz insanlar var. Ancak bu farkındalığa sahip olmanın da size kazandıracağı hiçbir şey yok. Önce insanları dinlemeye açık olmalı ve olaylara farklı açılardan bakabilmek değerlerinizi savunurken elinizi güçlendirecektir.

AT

Herkesle iyi geçinmeye çalışsanız da, bunun pek de mümkün olmadığını biliyorsunuz. Bazen oluruna bırakmalısınız. Bu arada beraber çalıştığınız kişilerin sizin temponuza ayak uydurabildiklerinden emin olmak için biraz yavaşlamanız gerekebilir.

KEÇİ

İşler planlandığı gibi gitmediği zaman çileden çıkabiliyorsunuz. Tersliklerin eğlenceli yönünü görmeye çalışarak, enerjinizi yüksek tutmaya gayret etmelisiniz. Biraz kaygısızca davranarak pozitif ruh halinizi koruyabilirsiniz.

MAYMUN

Bugün, mizahi yönünüzü kullanarak yüzsüzlük yapan insanların üstesinden gelebilirsiniz. Ne kadar kibar olurlarsa olsunlar 'hayır' diyebileceğinizi onlara hatırlatarak gereksiz ısrarları önlemiş olursunuz. 

HOROZ

Bugün fark yaratacak olan şey, ne söylediğinizden çok nasıl söylediğinizdir. Dürüst olacaksınız. Aynı zamanda kaba olmamanız gerektiğini biliyorsunuz. Yine de vereceğiniz mesajın kabul edilmesi kolay olmayacak.

KÖPEK

Etrafınızdaki insanların kafası oldukça karışık. Bunun üstesinden gelebilmeleri için onlara yardım etmenizi istiyorlar. Onlara zaten yardım ettiğinizi düşünüyorsanız, bunu bilmelerini sağlayın.

DOMUZ

İnsanlara karşı dürüst davranmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ancak açık sözlü olduğunuzda nasıl tepki vereceklerini de merak ediyorsunuz. İlk etapta kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Ancak söylediklerinizi, duymaları gerektiğinin farkındalar.