15 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

15 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Kurduğunuz iletişim sonrasında kafanız karıştı. Bu yüzden dinlemekten fazlasını yapmanız önemli. Ancak bunu yaparken ortalığı daha da karıştıran insanlardan biri olmanıza gerek yok. Düşünmeden hareket etmemelisiniz.

BOĞA

Bugün ortaya çıkan yeni bilgilere ulaşamamak sizi biraz sinirlendirebilir. Bazı şeylerin neden hala ortaya çıkmadığını konuşmak bir işe yaramaz, sadece zaman kaybı olur. Siz bu noktadan sonra ne yapabileceğinize odaklanın.

KAPLAN

Bazı kişilerin size gerçekler yerine masal anlattığını fark ettiğinizde, onlara karşı kibar olun. Çünkü birileri de onları kandırmış olabilir, ancak aptal yerine konduklarını farketmemiş olabilirler.

TAVŞAN

Tüm olup bitenler, bugün birşey söylemenin akıllıca olmayacağını ortaya koyuyor. Bazı gerçekler ortaya çıkana kadar geride durabilirseniz, emin olmadan fazla birşey söylemeniz gerekmeyebilir. Konuşmak zorunda olduğunuzu düşünmeyin.

EJDERHA

Kimse kimseyle bozuşmak ve tartışmak istemese de, gergin bir atmosferde çabucak sinirlenebilirsiniz. Ufak problemler, büyük sorunlara dönüşebilir. Bu yüzden samimi bir şekilde tartışmanın bir yolunu bulmalısınız.

YILAN

Arkadaşınızın gerçekten 'evet' demenizi istediğini görebiliyorsunuz. Ancak bu, dürüst bir cevap olmayacak. Eğer 'hayır' derseniz de arkadaşınızı üzeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu durumda, kısa bir evet ya da hayır yerine ona, nedenlerinizi ve çekincelerinizi de anlatmalısınız.

AT

At burcu kişiliğiniz çoğunluğun peşinden gitmeyi reddediyor. Genellikle kendi izini sürmeyi tercih eder. Ama bu hafta, kendi yolunuzu çizmeden önce, sağlam bir ön çalışma yapmalısınız.

KEÇİ

Kabullenmesi güç olan fikirleri aklınızdan kovmakta acele etmeyin. Çünkü başta karmaşık görünen bazı fikirleri bir kere incelemeye başladığınızda, kendinizi daha derinlerine inmekten alıkoyamazsınız.

MAYMUN

Benzer görüşte olan insanlarla sohbet etmek genellikle insana güven verir. Ancak tamamen farklı düşünceleri savunan kişilerle bir konu üzerinde konuşmak, fikirlerinizi ve savunmanızı tekrar gözden geçirerek, daha güçlü savlar oluşturmak için bilgi edinmenizi ve kuvvetlenmenizi sağlar.

HOROZ

Normalde insanların düşüncelerine katılsanız da, aynı fikirde olmadığınız konular da var. Resmi daha çabuk tamamlayabilmek için karşınızdakinin bakış açısını anlamaya çalışın.

KÖPEK

Her şeyi kendi kendinize yapmaya çalışıyorsunuz. Köpek burcu kişiliğiniz boyundan büyük işlere kalkıştığının farkında değil. Bu konuyu bir kez daha düşünmenin tam zamanı.

DOMUZ

Hiç kimsenin, hem hızlı hem de akıllı seçimler yapacak kadar donanımlı olmadığını düşünüyorsunuz. Kimileri konu üzerinde düşünmek için daha fazla zamana ihtiyaç duyar. Ancak yine de ortaya harika fikirler çıkmayabilir. Unutmayın ki önemli olan sonuca ulaşmak için katedilen yoldur. Bu süreçte birçok bilgi elde edilir.