14 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları

14 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Bugün biraz heyecanlı geçecek. Bir işe başlamak için mükemmel bir gün. Yine de dikkatlice düşünerek hedef koymalısınız. Bile bile lades demenin anlamı yok.  

BOĞA

Bugünün enerjisi, bazı şeylerin çabuk gerçekleşmesini sağlayacak. Gecikmelerden kaçınmak iyidir, ancak gereksiz sabırsızlık göstermek size bir şey kazandırmaz.

KAPLAN

Bugün verdiğiniz mesajların farkına varılması sizin için önemli. İnsanların az da olsa direnebileceğini zaten düşünmüştünüz. Çünkü söyleyeceklerinizi duymak istemeyecekler.

TAVŞAN

Eski kuralların yıkılmasının gerekebileceğinin farkındasınız. Bugün artık yeni yöntemleri denemeye başlıyacaksınız.

EJDERHA

Arkanızdan iş çevirdiğini düşündüğünüz insanlara, neyi ima ettiklerini sorabildiğiniz takdirde, kafanızın karıştıracak hiçbir nokta kalmaz. Hikayenin bir parçası olduğunuzu biliyorsunuz. 

YILAN

Aynı fikirde olmayacağınızı bildiğiniz insanlar var. Ama bu farkındalığa sahip olmanın size kazandıracağı hiçbir şey yok. Önce insanları dinlemeye açık olun.

AT

İnsanlar, hayatınızda yapmayı düşündüğünüz değişikliklerin ayrıntılarını dinlemek zorunda değil. Çünkü herkesin kendine göre işi var.

KEÇİ

Aceleyle verdiğiniz kararları, daha sonra iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. Sorunlar üzerinde düşünmek için çok fazla zamanınız var. Ancak üzerinizdeki baskı acele düşünmenize neden oluyor. 

MAYMUN

Verdiğiniz karar sizi neden bu kadar düşündürüyor? Bu kadar takıntılı olmanın aslında Maymun burcunun tipik kişilik özelliği olduğunu unutmayın ve rahatlamaya çalışın.

HOROZ

İnsanlara, yeni fikirleri empoze etmek zor olabilir. Çünkü her konuda tedbirli davranıyorlar. Nasıl daha farklı düşünmelerini sağlarsınız?

KÖPEK

Kalbinizin sesini mi dinlemelisiniz yoksa mantığınıza mı kulak vermelisiniz? Aşırı duygusal olabilirsiniz, ancak anın heyecanıyla hareket etmemek en iyisi.

DOMUZ

Attığınız adımları yeniden gözden geçirmek ve başka bir rota çizmek gerektiğini hissediyorsunuz. Bunu yapmak bazen cesaret ister.