14 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

14 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi At burcu…

FARE 

Derdini sizinle paylaşan insanlar, soru sorsa da aslında herhangi bir cevap vermenizi beklemiyorlar. Sadece biraz anlayışa ve cesaretlendirmeye ihtiyaçları var.

BOĞA

Bazı kişiler sizin onlara gösterdiğiniz ciddiyeti size göstermiyorlar. Belki de biraz sorumsuz olmalarını hesaba katarak, onları aramayacağınızı düşünmüşlerdir.

KAPLAN

Hayal gücünüzü kullanarak, içinde bulunduğunuz ikilemden kurtulabilirsiniz. Bugün aklınıza yaratıcı çözümler gelecek. Zaten içinde bulunduğunuz durumda mantık bir işe yaramaz.

TAVŞAN

Bazı kararlar doğru görünmüyor, ancak hangileri olduğunu bilemiyorsunuz. Yeni düzenlemeler yapmanız gerektiğinin farkındasınız.

EJDERHA

Bugün yaşanan son dakika değişiklikleri genel olarak hoşunuza gidecek. Beklenmedik bir anda var ortaya çıkmaları sizi heyecanlandırıyor. Ancak etrafınızdaki insanlar sizinle aynı fikirde değil.

YILAN

Kafanızda aynı düşünceler dolaşıp duruyor. Şu anda, sorunları nasıl ele almanız gerektiğini bilemiyorsunuz. Her şeyi zamana bırakın, bekleyin ve görün.

AT

Güne heyecanla başlayabilirsiniz. Ancak gün içindeki ihtimalleri düşündüğünüzde, kaderinizi kontrol etme isteği hissedebilirsiniz.

KEÇİ

Geriye dönüp geçmişe baktığınızda, hatırladığınız her şeyin sizi heyecanlandırdığını fark edeceksiniz. Bazı alanlarda gösterdiğiniz gelişmelerin, aslında zamanla gerçekleştiğini göreceksiniz.

MAYMUN

Bugün, aşkta umduğunuzu bulacaksınız. Tanıştığınız yeni insanlara karşı kendiniz olun ki şansı değerlendirebilesiniz.

HOROZ

Size, endişelerinden bahsetmek isteyen kişiler var. Vereceğiniz anlık cevaplardan tatmin olmasalar da, bir şekilde içinde bulundukları durumdan kurtulmalarını sağlayacaksınız.

KÖPEK

Hassas yapınız gereği, bugün kendini kötü hisseden kişilere yardım edeceksiniz. Hayatlarındaki her şeyin düzeleceği konusunda telkin edilmek onlara iyi gelecek.

DOMUZ

Kendi şansınızı yaratabilir misiniz? Bazı şeylerin gerçekleşmesi için çok çalışmanız gerektiğini ve önünüzde uzun bir yol olduğunu biliyorsunuz.