14 Kasım Perşembe- Günlük Çin Burçları

14 Kasım Perşembe- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Bazen insanları, davranışlarına çekidüzen vermeleri gerektiği konusunda basitçe uyarmak istiyorsunuz. Ancak kimsenin de kendini kötü hissetmesini istemiyorsunuz.

BOĞA

Son zamanlarda ağır bir yük taşımışsınız gibi hissettiniz. Ancak gösterdiğiniz çabadan memnun olacaksınız. Bugün geleceği düşünmeniz ve ona göre plan yapmanız gerekebilir. 

KAPLAN

Farklı şeyler yapmak istiyorsunuz, ancak bu hevesinizi etrafınızdaki insanlarla paylaşmıyorsunuz.

TAVŞAN

Uzlaşma sağlamak istediğiniz insanlar varsa, onların suyuna gitmeniz gerekiyor. İnadınızı bir kenara bırakıp, onlara yaklaşırsanız başarılı olabilirsiniz.

EJDERHA

Cesur olup risk almak bugün size makul gelmeyebilir. Uyarıları dikkate almaya değer. Çünkü riskler hesaplanabilir.

YILAN

Bazen emin olmak için, kendinize biraz zaman vermeniz gerekir. Özellikle içinde bulunduğunuz problem gittikçe karmaşık bir hal alıyorsa...

AT

Yanlış anlaşılmalar genelde karşılıklıdır. Karşınızdakini anladığınız kadar anlaşılırsınız. Böyle durumlarda dinlemenin çok büyük önemi olduğunu unutmayın.

KEÇİ

Keçi burcu kişiliğiniz bazen, bazı konuların ustası oluverir. Kimsenin de kendisi gibi olamayacağını düşünür ve böbürlenir. Ancak önemli olan başkalarının sizi övmesidir.

MAYMUN

Böyle bir günde kimseyle tartışmayı tercih etmezsiniz. Ancak Maymun burcu kişiliğiniz, sizi çantada keklik gibi kolay gören insanlardan pek hoşlanmıyor. İnsanlar meydan size okusa da dimdik ayakta durmasını biliyorsunuz.

HOROZ

Bazen, alakasız bir sohbetten esinlenerek bazı fikirler ortaya atabilirsiniz. Güç bir durum karşısında tıkandığınızı hissettiğinizde, insanlarla sıradan şeyler konuşun. Hiç ummadığınız anda aklınıza bir fikir gelebilir.

KÖPEK

Düzenlemeler kabul edildi, ancak belirli kişiler bu konuda eskiye doğru bir değişiklik yapmaya çalışıyor. Siz de oldukça kararlısınız, bu düzenlemelerde değişiklik yapma çabalarının boşa olduğunu anlatmaya çalışıyorsunuz.

DOMUZ

Yapacak çok iş var ve durum değerlendirmesi yapacak zaman da bulmanız gerekiyor. Listenizdeki her şeyi yapmak gerekip gerekmediği konusunda zaman harcamaya değer.