13 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları

13 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Bugün havada bir gerginlik hissediyorsunuz. Fare burcu kişiliğinizin kolayca sinirlenen biri olduğunu biliyorsunuz. Ancak bugün, her şey ters gittiğinde bile sakin kalabileceksiniz.

BOĞA

Arkadaşınız tartışma çıkacağını bilse de sizinle konuşmak istiyor; olacaklara hazır mısınız? Gitmelerini söyleseniz de, kavga çıkarmak için kendilerine göre geçerli bir sebep bulacaklar.

KAPLAN

Belki de etrafınızdaki insanlar için daha az uğraşmanın zamanı geldi. Herkes adına en iyi organizasyonu yapabileceğinizi biliyorsunuz. Ancak insanların kendi becerilerini gösterebilmelerine izin verin.

TAVŞAN

Şu an yapılan planlarda söz hakkınız olmasını istiyorsunuz. Ancak gelecekle ilgili planlar yapmaktan biraz korkuyorsunuz. Başlangıç olarak doğru girişler yapmanın daha iyi olacağını biliyorsunuz.

EJDERHA

İyimser Ejderha burcu kişiliğiniz, herkese yardım etmeye çalışır. Ancak bu yardımların sizi zorlamaması gerekir. Aksi takdirde yardım edilmesi gereken siz olacaksınız.

YILAN

İnsanları, gördüğünüz tavırlarla yargılamak en akıllıca olandır. Size başkalarıyla ilgili şeyler anlatanlara kulak asmayacaksınız. Çünkü gerçeklerle dedikoduları ayırabilecek yetiye sahipsiniz.

AT

Bazen borunuzu öttürmekten, kendinizi alıkoyamazsınız. Kendi hakkınızda olumlu konuşmak iyi hissetmenizi sağlasa da, diğer insanların hiç dikkatini çekmiyor. Başarılar sürekli dile getirildiğinde insanlar üzerindeki etkisi azalır.

KEÇİ

Bugün yardım eli uzatmaktan ve tavsiye istemekten korkmayın. Bazen tereddüt ettiğinizde, içinde bulunduğunuz durumu netleştirmeniz zorlaşır. Olayın dışında kalan insanlardan yardım alabilirsiniz. 

MAYMUN

Herhangi bir duruma düşündüğünüzden daha fazla etki edebilirsiniz. İnsanları, izlediğiniz yöntemi görmeleri konusunda ikna etmeniz gerekir. İçinde bulunduğunuz durumu iyice açıkladığınızdan emin olun.

HOROZ

İnsanların sizi anlamadığını hissediyorsanız, kendinizi açıklamanın başka yolunu bulabilirsiniz. Sorunu tek tarafta aramak yerine kendinize de dönüp bakmak, anlaşmazlığı gidermenizde etkili olacaktır.

KÖPEK

Etrafınızdaki belirli kişiler, doğruluğundan emin olmadıkları söylentileri sizinle paylaşacak. Dedikodu yapan biri değilsiniz. Doğal olarak bu saçmalıklara katlanmayacaksınız ve o ortamdan uzaklaşacaksınız.

DOMUZ

Bazen iyi yaptığınız bir iş için kendinizi tebrik etmeyi unutacak kadar meşgul olabiliyorsunuz. Kendi kendinize verebileceğiniz bir aferini, başkalarından beklemenin gereği yok.