13 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

13 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Vermek zorunda olduğunuz kararın manasındaki derinliği düşünüp duruyorsunuz. Pratik seçenekler oldukça açık. Ancak bunlar sizi pek etkilemiyor. 

BOĞA

Söylediklerinizi duymak istemeyen kişilerin farkındasınız. Ancak bu durumun sizi, kendinizi ifade etmekten alıkoyamayacağını da biliyorsunuz.

KAPLAN

Şu anda üstesinden gelmeye çalıştığınız zorlu problem her neyse, ortadan kalkmasına yardımı dokunacak insanlar var. Yaptığınız işe devam edebilmek için sorunları halledebileceğinizden emin olun.

TAVŞAN

Bazı işleri yeniden planlama yaparak düzenlenmeye değip değmeyeceğini düşünüyorsunuz. Ya da değişiklik yapmadan üzerinde dikkatlice, daha fazla çalışmak gerektiğini de hissedebilirsiniz.

EJDERHA

Aynı insanlardan çelişkili mesajlar almak, kafanızı karıştırabilir. Harekete geçmeden önce, iki kere düşünün. Öyle görünüyor ki sıklıkla fikir değiştiren inlarlarla karşı karşıyasınız.

YILAN

Bir yandan, belirli kişilerin neler olduğunu bilmesine izin vermeniz gerekiyor. Diğer taraftan da ortaya çıkmaması gereken detaylar var. Kime ne anlattığınıza dikkat edin.

AT

Yakın arkadaşınızla anlaşmazlığa düştüğünüz bir konu var. Uzlaşmak çoğunlukla en doğru karardır, ancak bu konuyla ilgili bir barış söz konusu olamayabilir.

KEÇİ

Arkadaşlarınız ve ailenizle yaşadığınız tartışmalarda oldukça hassassınız. Onlarla yüzleşecek ruh halinde değilseniz, bir süre kendinizi geri çekmek daha iyi olacaktır.

MAYMUN

Yarattığınız koşuşturma ve telaş, çevrenizdekiler üzerinizde baskı oluşturuyor. Bu da onlardan istediğiniz verimi almanızı engeller. 

HOROZ

Son günlerde olan her şeyi gerektiği kadar analiz ettiniz. Keşke dediğiniz noktaları didiklemekten vazgeçin. Bu hafta ilgilenmeniz gereken diğer işlere odaklanmalısınız.

KÖPEK

Bugün zorlu işlerin üstesinden gelmek için kullandığınız başarılı taktikler bile işe yaramayacak. Farklı yöntemler denemelisiniz.

DOMUZ

İnsanlardan rica ettiğiniz işin yapılmasıyla ilgili endişeleriniz var. Ancak her şeye yetişemezsiniz, birilerine güvenmek zorundasınız.