11 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

11 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Düşüncelerinde katı olan insanları biraz esnek olmaları konusunda teşvik edebilirsiniz. Eskiden düşüncelerinden asla sapmayan biri olduğunuzu ve bu durumun getirdiği dezavantajları anlatabilirsiniz.

BOĞA

Biraz titiz davranmak, yarım kalan işlerinizi bitirebilmenize yardım eder. Ufak tefek birçok iş, uzun süredir kenarda bekliyor. Bugün hepsine el atmaya karar vermek bile kendinizi iyi hissettirecek.

KAPLAN

Parasal sorunları ön planda tutmanın zamanı. Kutlama yaparken banka hesabınıza yakından bakmayı tercih etmemiş olabilirsiniz. Ancak son günlerde yaptığınız harcamaları incelemelisiniz yoksa işler kontrolünüzden çıkabilir.

TAVŞAN

Bilmeniz gereken bir şeyler olduğunu hissediyorsunuz. Elde ettiğiniz bilgilerde bazı eksiklikler olduğunun farkındasınız. Ancak bunun ne olduğunu tam olarak bilmiyorsunuz, araştırmaya başlamanın tam zamanı.

EJDERHA

Bazı konularda anlaşma sağlamadan önce bütün doğruları öğreneceksiniz. Ejderha burcunuzun bir yanı heves ve coşkuyla dolu, ancak bu hisleri bastırmanız gerekecek çünkü mantıklı düşünmenize engel olabilir bu heyecanınız.

YILAN

Bugün bütün isteklerinizin gerçekleştiğini görünce daha fazlasını dileyip dileyemeyeceğinizi düşüneceksiniz. Böyle bir durumda öyle bir şey dilemelisiniz ki, bir taşla iki kuş vurun.

AT

Çevrenizde, işleri sizden daha etkili şekilde yapabilecek kişiler olabilir. Onları görevlendirmekten korkmayın. İşlerin kontrolünü elinizde tutarken bütün işleri tek başınıza yapmanız gerekmez.

KEÇİ

Doğru olanı yapmak için merhametli olun, çünkü size yanlış olanı yapmanız konusunda ısrar eden kişilerin uzun süre ayakta kalmadıklarını görüyor ve zaten doğru yolda olduğunuzu anlıyorsunuz.

MAYMUN

Bazı insanlar, ortama ağırlığını koyup patron gibi hareket etmeye çalışır. Bu gibi durumlara mizahi bir tavırla yaklaşmayı tercih ederseniz fazla sinirinizi bozmamış olursunuz.

HOROZ

Yapılan planlara sadık kalmak size daha cazip gelebilir. Çünkü bazı şeylerin değişmesini istemiyorsunuz. Ancak bugün bazı düzenlemelerde değişiklik yapmanız gerekebilir.

KÖPEK

İşe yaramayan konular üzerinde biraz fazla duruyorsunuz. İçinizdeki karamsarlığı beslemeye gerek yok. Olumsuzluklar karşısında bile, elinizden gelen en doğru şeyi yapmaya çalışın yeter...

DOMUZ

Etrafınızdaki mızmız insanların farkındasınız ve ona göre davranıyorsunuz. Ancak bugün kimseyle uğraşmak istemiyorsanız, biraz geri çekilerek insanlardan uzak kalmaya çalışın.