11 Ekim Perşembe - Günlük Çin Burçları

11 Ekim Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi At burcu…
FARE
Bugün gergin bir atmosfer var ama bunun sizi etkilemesine izin vermeyin. Olaylara pozitif yaklaşmaya çalışın.
BOĞA
İnsanların, düşüncelerini paylaşmasını memnuniyetle karşılasanız da, bugün agresif bir şekilde meydan okuyacağınızı hissediyorsunuz. Ancak bu, kesinlikle mantıklı bir açıklama olacak.
KAPLAN
Sizi dinlemeyen kişiler için bazı şeyleri tekrar tekrar anlatmak insanı çileden çıkarabilir. Ancak sakin bir şekilde sabırla yeniden denerseniz, onlara da bir şey öğretiyor olabilirsiniz.
TAVŞAN
Yakın arkadaşınıza içinde bulunduğunuz zorluktan bahsettiğinizde, size bazı tavsiyelerde bulunacaktır. İstediğiniz cevabı vermese bile, yaptığı yönlendirmelerle cevapları sizin bulmanıza yardım edecektir.
EJDERHA
Çevrenizdeki kişilerin hata yaptığını fark edince, uyarıda bulunmanız çok doğal. Sizi dinlemek istememelerine şaşırmayın. Haklı bile olsanız, uyarılarınıza aldırış edip etmemek onlara kalmıştır.
YILAN
Fırsatı kaçırabileceğinize dair endişe ediyorsanız, bir risk var demektir. Bazen basit bir seçim yapmanız gerekir. En kötü tercih bile karasız kalmaktan ve kafanızda soru işaretleriyle yaşamaktan iyidir.
AT
İnsanların saklamaya çalıştığı şeyler, her zaman daha çabuk ortaya serilir. Bu yüzden sorular sorarak, onları köşeye sıkıştırmaya çalışmak gereksizdir.
KEÇİ
İnsanlar size karşı birleşiyor. Ya da hiçbir şeyin istediğiniz gibi gerçekleşmemesi, böyle düşünmenize neden oluyor. Şapkanızı önünüze alıp iyice düşünün.
MAYMUN
Bugün insanlarla tartışmamaya dikkat edin. Gerçi Maymun burcu kişiliğiniz, sorunlardan kaçınmak konusunda oldukça usta sayılır.
HOROZ
Bugün aşırı tepkiler vermemeye dikkat edin. Hareketlerinizin altından farklı anlamlar çıkarmaya çalışanlar var. Kimseye malzeme vermeyin.
KÖPEK
Bütün planlarınızı ve yapılması gereken yenilikleri gözden geçirmenin tam zamanı. Çünkü bu ay gerçekleşecek olan etkinlikler yüzünden bütün programınız zaten bozulacak.
DOMUZ
Bugün etrafınızda neşeli bir hava esiyor. Ancak gerçekçi Domuz burcu kişiliğiniz bu atmosfere kapılmadan önce, nedenini araştıracaktır.