10 Ocak Cuma - Günlük Çin Burçları

10 Ocak Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Etrafınızdaki insanların oldukça garip fikirleri var ve size karşı duruyorlarmış gibi görünüyor. Yine de yaptığınız işe engel olmaya çalışacaklarını düşünmüyorsunuz.

BOĞA

Size gelen insanlara yardım etmekten mutluluk duysanız da, bugün gerçekten sınırlarınızı belirlemeniz gerekiyor. Çünkü umutsuz ve çaresiz görünüp, sırtınızdan geçinmeye çalışabilirler.

KAPLAN

İyi tanıdığınızı sandığınız kişilerle bile dedikodu yapmayın. İnsanların, kıskançlık yüzünden ortaya attığı söylentileri, doğruluğu kanıtlanmadan dile getirmekten sakının.

TAVŞAN

Bugün, çeşitli fikir çatışmalarına şahit olabilirsiniz. Taraflar, ödün vermeye yanaşmayabilir. Siz yine de sağ duyulu davranarak, ortamı sakinleştirme görevini üstlenmelisiniz.

EJDERHA

Tanıdığınız insanların söyleyeceklerini aşağı yukarı tahmin ediyorsunuz. Bununla birlikte sessiz kalmak ve akıllarından geçeni söylemelerine müsaade etmek sizin için daha akıllıca olacaktır.

YILAN

Bugün, aslında kötü haber denmeyecek olaylara karamsarlıkla yaklaşmaya niyetlisiniz. Gerçi, her zaman hevesli olmak zorunda değilsiniz.

AT

Doğru olmadığını düşündüğünüz bazı şeylerin gerçekleşmesine ses çıkarmamak, bazen iyi bir fikir olabilir. Herşey mükemmel olmak zorunda değil. Görmezden gelebilirsiniz.

KEÇİ

Burcunuza has kişilik özelliğiniz, amaçlarına ulaşmak konusunda oldukça ustadır. Tek sorun her şeyin istediğiniz kadar çabuk gerçekleşmemesi…

MAYMUN

Bazen birilerinin liderliği ele almasına izin vermeniz gerekir. Bunun için sizden daha uygun olan doğru insanı bulmalısınız. Adayların, normal hayatlarında ne yaptığını izleme fırsatınız varsa, kaçırmayın.

HOROZ

Bugün fark yaratacak olan şey, ne söylediğiniz değil nasıl söylediğinizdir. Dürüst olacaksınız. Aynı zamanda kaba olmamanız gerektiğini biliyorsunuz. Yine de vereceğiniz mesajın kabul edilmesi kolay olmayacak.

KÖPEK

Bir sdım sonrasında ne olacağını bilememek, size heyecan veriyor. Ancak aynı periyodu, daha önce planlanmış bir şekilde gerçekleştirirseniz, monotonluktan sıkılabilirsiniz.

DOMUZ

Karşılaştığınız sorunlar tehlikeli boyutlara vardığı için, etkinliklere katılım seviyenizle ilgili bazı karışıklıkları netleştirmeniz gerekebilir. Ancak insanlar sizden daha fazlasını bekliyor.