10 Ekim Çarşamba - Günlük Çin Burçları

10 Ekim Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Fikirlerinizin esnek olmasına dikkat etmelisiniz. Bugün yapacaklarınızı tekrar gözden geçirmenize neden olacak bazı yeni düşünceler ortaya çıkabilir.

BOĞA

Hiç de adil olmayan bazı eleştiriler duyuyorsunuz. Sizi hedef alan eleştiriler ve bu tarz ayağınızı kaydırmaya yönelik oyunlardan etkilenmemeniz soğukkanlılığınıza bağlı…

KAPLAN

Başta etkileyici görünen şeyler zamanla değişebilir. Bu yüzden heveslendiğiniz işleri yarım bırakma ihtimaliniz var. Tamamlayacağınıza dair kimseye söz vermeyin.

TAVŞAN

Herkesi memnun edemeyeceğinizi biliyorsunuz. İsteklerini karşılamanızı uman insanlar var, ancak siz bunun gerçekçi bir beklenti olmadığını biliyorsunuz.

EJDERHA

Şu an yaşananlara gereken dikkati vermiyorsunuz. Bu yüzden birçok detayı gözden kaçırıyorsunuz. Üstesinden gelmeye çalıştığınız konularda, size faydası dokunacak çok detay var.

YILAN

İyi niyetiniz şüphe götürmez, ancak insanlar hareketlerinizi kuşkulu bularak yanlış değerlendirebilir. Asıl niyetinizi açıklamalısınız. Sizi yanlış anladıklarını fark ettiklerinde, şüphe etmeye de bir son vereceklerdir.

AT

Bilmeniz gereken başka şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Gerçeği kendi kendinize sormalısınız, cevabı bulacaksınız

KEÇİ

Herkesi aynı anda memnun edemeyeceğinizi biliyorsunuz. Doğru şeyi yaptığınıza inanıyorsanız, tartışmalara hazır olun. Hayal kırıklığına uğrasalar da, bu sizin probleminiz değil.

MAYMUN

Bugün içsesinizi dinleyin. Maymun burcu kişiliğiniz akıllı olduğunun farkında, ancak bugün bazı şeyleri olduğundan daha karmaşık hale sokabilirsiniz. Hareket geçmek için tekerleği yeniden icat etmeniz gerekmediğinin farkındasınız.

HOROZ

Konuşmak istediğiniz hassas bir konu var. Doğru anı beklemek, her zaman iyi fikirdir. Ancak daha ne kadar beklemeniz gerekiyor? Bugün, herkes yeterince sakinse, konuşmanın tam zamanı olabilir. Konuyu gündeme getirme girişiminde bulunmalısınız.

KÖPEK

Geçerli bir sebebiniz olduğu için mi etrafınızdakilerle rekabet halindesiniz? Yoksa sadece bir şeyleri kanıtlamak gerektiği için mi? Her iki sebep için de efor sarf etmek zorundasınız.

DOMUZ

Kafa dinlemek istediğinizi söylediğinizde, ciddiye alınmak istiyorsunuz. İnsanlara, duymak istedikleri şeyleri söylemekten kaçının. Böylece sizi yalnız bırakacaklar. Siz de bir süreliğine sükûnetin tadını çıkarabilirsiniz