10 Aralık Salı - Günlük Çin Burçları

10 Aralık Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Bir sonraki adımınızdan eminsiniz ve kimsenin fikrinizi değiştirmesine izin vermeyeceksiniz. Sizin için hala önemli olan yapacağınız düzenlemeleri birisiyle konuşabilmek.

BOĞA

Psikolojik ve duygusal sorunları olan kişilerle uğraşmak istemiyorsunuz. En iyisinin, onları yalnız bırakmak olduğunu düşünüyorsunuz.

KAPLAN

Hayatınızda değişiklik yaşarken duygusal olmanız çok normal… Ancak yeni düzenlemeler yaparken mantıklı davranmanın işe yarayacağını biliyorsunuz.

TAVŞAN

Bugün kolayca kandırılamayacaksınız. Etrafınızdaki insanlar Tavşan burcu kişiliğinize yumuşak dokunuşlarda bulunarak, istedikleri konularda sizi ikna etmeye çalışacaklar.

EJDERHA

İnsanların söylediği bazı şeyler size mantıksız gelebilir. Ne demek istediklerini düşünüp durmaktansa, direkt olarak sorun.

YILAN

Aşk hayatınızın yolunda gitmemesi sosyal hayatınıza da etki ediyor. Başkalarının nasıl bu kadar mutlu ve huzurlu yaşadıklarını merak ediyorsunuz.

AT

Bugün bazı insanlarla anlaşmanın biraz zor olacağını hissediyorsunuz. Hayatta birçok stres kaynağı var. Ancak bunların arkadaşlık ilişkilerinizi olumsuz etkilemesine müsaade etmeyin.

KEÇİ

Aklınızı mı yoksa mantığınızı mı dinliyorsunuz? Bazen en iyi seçeneğin işe yaraması için birazcık mantıklı olmak gerekir. Durumu analiz edip objektif olmaya özen gösterin.

MAYMUN

Son dakikada, daha fazlasını yapmanızı sağlayan şey, sahip olduğunuz güçtür. Maymun burcu kişiliğiniz normalde zorluklara meydan okur. Ancak bugün bunun için ekstra bir çaba sarf etmesi gerek.

HOROZ

Bazı konuları fazlaca kurcalamak, sizin için problem teşkil edebilir. Gerçekleşmesini istediğiniz şeyleri beklerken ısrarcı olmaktan vazgeçmelisiniz. Sabır çok önemli bir erdemdir.

KÖPEK

Bir üst safhaya geçerken hayattaki iniş çıkışların üstesinden gelmek kolaydır. Ancak düşüyorsanız, bu hiç de kolay değildir.

DOMUZ

Yapılan dedikodulara karşı idareyi ele geçirmeniz gerekiyor. Söylenenlerde gerçeklik payı olduğunu düşünseniz bile bir şey yapmalısınız.