10 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları

10 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Bazen yalnızlıktan kendi kendinize konuşuyorsanız, ama bugün yaşanacaklar sizin için sürpriz olacak. Harika dostluklar kurmak size iyi gelecek.

BOĞA

Bazı değişiklikler yapmayı düşünmenin zamanı geldi. Birçok şeyi daha iyi yapabileceğinizi biliyorsunuz. Önemli olan, fikirlerinizin herkes için daha yararlı olduğunu ispat edebilmektir.

KAPLAN

Yeni olan her şeye özenmemeniz gerektiğini düşünün. Önce olayın ya da durumun eksi ve artılarını değerlendirmelisiniz. Daha sonra çevrenizdeki insanların da görüşlerini aldıktan sonra harekete geçebilirsiniz.

TAVŞAN

Evren size sık sık işaretler ve sinyaller gönderir. Ancak siz bunların önemsiz şeyler olduğunu düşünüp dikkat etmezsiniz. Bu kez gözlerinizi açıp dikkate almak akıllıca olacaktır.

EJDERHA

Gerçekten iyimser misiniz yoksa insanları ikna etmek için öyleymiş gibi mi davranıyorsunuz? Sizi iyi tanıyan insanlar, görünen yüzünüzün altında başka şeyler olduğunu biliyor.

YILAN

İçgüdüleriniz, bazı insanlara güvenmeden sadece kulak vermenin akıllıca olduğunu söylüyor. Bazen insanlara güvenip güvenemeyeceğinizi tartabilmek için ilk etapta az da olsa güvenmek zorunda kalırsınız, bu dönemde tedbirli davranın.

AT

Sizinle bir şey yapmak isteyen insanlar var. Bu fikir size de fena gelmiyor. Ancak bir takım olmak üzere yola çıkılıp, fikirler uygulamaya geçildiğinde bazı pürüzler yaşanabilir.

KEÇİ

Hâlâ muallakta olan mevzuları siz zaten biliyordunuz ve bir süre önce ona göre planlar yaptınız. Bir karar verip meselenin üstesinden gelmeniz gerektiğine dair bir noktaya vardınız.

MAYMUN

Gerçekçi olmayan bazı değişimleri benimsemiş görünüyorsunuz. Ancak problemleri tartıştığınız kişiler, bazı düzenlemeleri yeniden düşünmeniz için size baskı yapacaktır. Planlarınızı son bir kez gözden geçirmenin kimseye zararı dokunmaz öyle değil mi?

HOROZ

Güç bir durumun üstesinden gelmeniz gerektiğinin farkındasınız. Bu yüzden sorunla hemen yüzleşmek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Belki de düşündüğünüz kadar da zorlanmadan çözümleyebilirsiniz, adımlarınızı dikkatle atın. 

KÖPEK

Köpek burcu kişiliğiniz insanlarla iyi geçinmek için çaba harcar. Ancak bugün, söylenmemiş şeyler olabileceğini hissediyorsunuz. Dürüst davrandığınızda, söyleyeceklerinizden memnun olmayacak kişiler var.

DOMUZ

Birilerinin bir şekilde sizi taklit ettiğinin farkına vardığınızda gururunuz okşanabilir. Çünkü sizi beğeniyor ve sizin gibi olmak istiyorlar. Ancak herkesin kendi gibi davranmasının daha mantıklı olduğunu biliyorsunuz.