1 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

1 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Bugün beklenmedik bir kaos yaşayabilirsiniz. Bu problemleri ele alırken soğukkanlı olun ve kimden alacağınız yardımın size faydası olabileceğini düşünün. Yardım edebilecek olan doğru insanı bulacaksınız.

BOĞA

Kendi ilgi alanlarınıza öncelik vermeniz gerektiğini biliyorsunuz. Dikkatinizi çekmek için rekabet eden insanlar var. Duygu sömürülerine kanarak kendi önceliklerinizi unutmayın.

KAPLAN

Bugün, ne demek istediğinizi anlatmak için çabalamanız gereksiz. İnsanların anlattığınız şeyi ne kadar dikkatle dinlediğini önemsemeden konuştunuz, ancak sizi dinlediklerinden emin olabilirsiniz.

TAVŞAN

Etrafınızdaki insanlar bazı şeyleri kendi yöntemleriyle yapmaktan hoşlanıyor. Ancak bu yöntemlerin daha önce kullanılmış olabileceğini de göz önünde bulundurun.

EJDERHA

Olumlu tavırlarınız, bütün çabalarınızın karşılığını almanızı sağlayacak. Ancak kapasitenizin farkında olmalı ve ona göre hareket etmelisiniz.

YILAN

Haftaya pozitif başlamıyorsunuz. Moralinizi yükseltmek için neler yapabileceğinizi düşünün. Bunu yaparken de geçmişte yaşadığınız olumsuzluklara takılmaktan vazgeçin.

AT

Başarılarınızı konuşmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlasa da, diğer insanların hiç dikkatini çekmiyor. Kibirli davrandığınız sürece insanların size olan güveni sarsılır. Başarılar sürekli dile getirildiğinde insanlar üzerindeki etkisi azalır.

KEÇİ

Yakın bir arkadaşınızın bugün fazlasıyla hassas olduğunu görüyorsunuz. Dolayısıyla aranızdaki anlaşmazlığı konuşmak için doğru zamanlama değil. Bu durum sizi rahatsız etse de birkaç gün beklemek zorundasınız.

MAYMUN

Bugün daha hızlı olmanız gereken zaman dilimlerinden biri. Çünkü gün bittiğinde birçok işi de bitirmiş olmanız gerekiyor. Neyse ki Maymun burcu kişiliğiniz hayatı yoğun ve telaşlı yaşamaktan hoşlanıyor.

HOROZ

Bugün pürüzlü konular canınızı sıkabilir. Daha önce yardım ettiğiniz insanların şimdi size yardım etmesi gerektiğini düşünüyorsunuz. Ancak onlar da, konuyla ilgili yapabilecekleri bir şey olmadığını söylüyor.

KÖPEK

Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız şeyler yapıyorsunuz. Yolun yarısında yanlış yaptığınızı anlarsanız, geri dönmekten çekinmeyin.

DOMUZ

Son planlarla, beklediğiniz ilerlemeyi kaydedemediyseniz, değişiklik yapmalısınız. Sonu bilinmeyen işlere zaman ve çaba harcamayın, başarısız olursunuz.