1 Nisan Çarşamba - Günlük Çin Burçları

1 Nisan Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Bazı yakın arkadaşlarınızın bugün sizden çok fazla beklentisi var. Bir taraftan size muhtaç olduklarını hissediyorsunuz, diğer taraftan da istediklerini kolaylıkla kendilerinin de yapabileceğini düşünüyorsunuz. Durumu iyi değerlendirin, bazen hayır demeniz gerekir.

BOĞA

Bazen nasıl etrafınızdaki insanlar kadar iyi olacağınızı düşünüyorsunuz. Ancak kendinizi başkalarıyla karşılaştırmanıza gerek yok. Mutlaka size has özellikleriniz vardır, önemi olan bunları değerlendirebilmeniz.

KAPLAN

Gerçekten neleri yapabileceğinizi görebilmek için risk almak ve üzerinizdeki rehavetten kurtulmanız gereken zamanlar var.

TAVŞAN

Kurnaz insanlarla baş etmek zorunda kaldığınızda, mizah anlayışınız size yardım edecektir. Pozitifliğinizi sürdürdükçe onların bir adım önüne geçeceksiniz.

EJDERHA

Arkadaşınızın, sizi de kapsayan hafta sonu planını onaylamanız gerekmiyor. Vakti kendinize ayırmak istiyorsanız, anlaşılır ve kibar bir dille bunu izah etmelisiniz.

YILAN

Hala tereddütte kaldığınız bir konu varsa, seçenekler ortadan kalktığında maddi zarar riskiniz var. Bu yüzden bütün ihtimalleri elinizde bekletmek size daha cazip geliyor.

AT

İyi niyetli olduğunuz halde, hakkınızda yanlış düşüncelere sahip belirli kişiler var. Onları kullanmadığınız halde, kullanıldıklarını düşünüyorlarsa, bu arkadaşlıkta bir sorun vardır, oradan uzaklaşmaya bakın.

KEÇİ

Yakın arkadaşınız sizi övüyor mu dalga mı geçiyor bilemiyorsunuz. Ne düşündüğüyle ilgili bir varsayımda bulunuyorsanız, bu varsayımın doğru olup olmadığını da test etmeniz gerekir.

MAYMUN

İyi anlaştığınız arkadaşlarınızdan biri size uzun bir hikaye mi anlatıyor. Abartıyor olabilir, ancak niyeti kesinlikle sizi yanlış yönlendirmek değil.  

HOROZ

Bazen dolaylı sorular sormak, direkt bir cevap almanızı sağlayabilir. Hassas soruları belirli insanlara soramayacakmışsınız gibi hissetmeyin. Bunun yerine, hhislerini incitmeden nasıl sorabileceğinizi dikkatlice düşünün.

KÖPEK

Bugün, arkadaşınız yaptığı terbiyesizliğin yanına kâr kalmasına izin vermeyeceksiniz. Davranışlarının niçin hoş karşılanmadığı ve yaptıkları şeyi neden bir kez daha düşünmesi gerektiği konusunda onu uyaracaksınız.

DOMUZ

Arkadaşlarınıza memnuniyetle yardım edecek olsanız da, bazıları içinde bulundukları durumu abartıyor.  Birkaç soru sorarak, daha öncelikli olduğunu düşündüklerinize yardım edebilirsiniz.