1 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları

1 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Birçok insana istemeden "evet" demek, kendiniz için doğru olanı yapmadığınız anlamına gelir. En azından "evet" dediğiniz kişilerin, kendinizden ödün vermeye değecek insanlar olmasına dikkat edin. 

BOĞA

Etrafınızdaki insanlar telaş içinde. Acele hareket etmeye gerek yok. Zaten bu durum sizi ilgilendirmiyor, çünkü işlerinizi kendi hızınıza göre ayarlıyorsunuz.

KAPLAN

Herhangi bir işe başlamadan önce bitirmeniz gereken eski işler olduğunu fark edebilirsiniz. Bu işleri yaparken, insanları memnun etmek gibi bir zorunluluğunuz olmadığını, sadece görevinizi tamamlamanız gerektiğini unutmayın..

TAVŞAN

Bugün ihtiyacınız olan insanları kendinize doğru çekiyorsunuz. Daha önce bu kişilere ulaşamamış olduğunuza şaşırıyorsunuz ama sadece doğru insanlarla doğru zamanda karşılaşmamıştınız.

EJDERHA

İşini garantiye almak Ejderha burcu özelliklerinden biridir. Zaman harcamaya değecek işler için çaba göstermeniz gerektiğinin farkındasınız.

YILAN

Bugün herkesle tartışabilir, çevrenize olumsuz enerjiler yayabilirsiniz. Ancak aslında kimseyle kavga etmek istemiyorsunuz. Sadece moraliniz bozuk olduğu için gereksiz gerginlikler yaratıyorsunuz.

AT

Yakın arkadaşınızla anlaşmazlığa düştüğünüz bir konu var. Uzlaşmaya çalışmanız iyi bir çaba olsa da bu konuyla ilgili bir barış söz konusu olmayacak.

KEÇİ

Arkadaşlarınız ve ailenizle aranızda geçen tartışmalar hakkında çok hassassanız ve onlarla yüzleşecek bir ruh halinde değilseniz, bir süreliğine kendinizi geri çekmeniz daha iyi olacaktır.

MAYMUN

Yarattığınız koşuşturma ve telaş, çevrenizdekiler üzerinde bir baskı oluşturuyor. Bu da onlardan istediğiniz verimi almanızı engelleyebilir. 

HOROZ

Son günlerde olan her şeyi gerektiği kadar analiz ettiniz. Artık, "keşke" dediğiniz noktaları didiklemekten vazgeçin. Bu hafta ilgilenmeniz gereken diğer işlere odaklanmalısınız.

KÖPEK

Bugün zorlu işlerin üstesinden gelmek için kullandığınız başarılı taktikler bile işe yaramayacak. Farklı yöntemler denemelisiniz.

DOMUZ

İnsanlardan rica ettiğiniz işlerin yapılmasıyla ilgili endişeleriniz var. Ancak her şeye yetişemezsiniz, birilerine de güvenmek zorundasınız.