Hüseyin Vodinalı

Tarih, 5 Mayıs 2009…

Yer, New York Manhattan, Rockefeller Üniversitesi Rektörü’nün evi… 

Gizli Buluşma, Bill Gates tarafından desteklendi.

Kendilerine “Hayır Kulübü” (Good Club) adını verdiler.

Katılımcılar arasında, merhum David Rockefeller, Warren Buffett, George Soros, Michael Bloomberg, Ted Turner, Oprah Winfrey ve başkaları da vardı.

Bu toplantıdan haberdar olan Wall Street Journal (WSJ) şu başlığı atmıştı: “Milyarderler Dünya Nüfusunu Azaltmaya Çalışıyor” (Billionaires Try to Shrink World’s Population)

Mayıs 2009’da, WSJ ve Sunday Times (İngiliz The Times’ın Pazar günü çıkan versiyonu) şunları bildirdi:

“Amerika’nın önde gelen milyarderleri, servetlerinin dünya nüfusunun artışını azaltmak, sağlık ve eğitimdeki gelişmeleri hızlandırmak için nasıl kullanılabileceğini düşünmek için gizlice toplandı”.

Vurgu, nüfus artışı (yani Planlı Ebeveynlik) değil, “Nüfus Azaltma”kavramınaydı.

Yani, dünya nüfusunun mutlak büyüklüğünü azaltma.

Sunday Times’ın haberi şöyleydi:

“Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates’in girişimiyle düzenlenen zirveye katılan hayırseverler, değişimin önündeki siyasi ve dini engelleri aşmak için güçlerini birleştirmeyi tartıştı.

Chronicle of Philanthropy’nin (İyilikseverlik Güncesi) editörü Stacy Palmer, zirvenin benzeri görülmemiş olduğunu söyledi. Palmer, ‘Bu gizli toplantıyı sonradan tesadüfen öğrendik. Normalde bu insanlar iyilik yapmayı gizlemezler ama bu farklı -belki de küresel bir kabal (tarikat/mistik grup) olarak görülmek istemedikleri için’ dedi.

Başka bir konuğa göre, toplantıda nüfus artışının potansiyel olarak feci bir çevresel, sosyal ve endüstriyel tehdit olarak ele alınacağı bir stratejiyi destekleyecekleri konusunda bir fikir birliği ortaya çıktı.

Konuk, ‘Bu o kadar kâbus gibi bir şey ki, bu gruptaki herkes bu soruna karşı dâhice çözümlere ihtiyaç duyulduğu konusunda hemfikir.’ dedi…

‘Peki, bu gizlilik neden?’ sorusuna yanıt veren konuk, “Zengin zengine konuşup, söylediklerinin alternatif bir dünya hükümeti olarak gazetelerde yayımlanmasından çekindikleri için’ dedi.”

“DÜNYA NÜFUSUNU AZALTMAK”

5 Mayıs 2009 tarihli gizli toplantıyla ilgili haberler, “Hayır Kulübü”nün dünya nüfusunun büyümesini “yavaşlatma” taahhüdüne odaklanmıştı.

“Dünya Nüfusunu Küçült” (WSJ Başlığı), “Dünya Nüfusunun Büyümesini Azaltmaktan” oluşan Planlı Ebeveynliğin ötesine geçer.

“Nüfusu Azaltmak”tan, yani Dünya Nüfusunun azaltılmasına işaret eder.

Bu da nihayetinde, doğum oranını (doğurganlığın azalmasını içerecektir) azaltmayı ve ölüm oranında önemli bir artışı gerektirir.

2009’daki gizli toplantı, o dönem yaşanan H1N1 Pandemisinin (Domuz Gribi) gölgesinde yapılmıştı.

22 Nisan 2009’da CDC (Amerikan Sağlık Örgütü), Acil Durum Operasyon Merkezi’ni (EOC) etkinleştirdi. 25 Nisan 2009’da Margaret Chan başkanlığındaki Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), Uluslararası Önemi Haiz Halk Sağlığı Acil Durumu (PHEIC) ilan etti.

Ve birkaç hafta sonra, “Hayır Kulübü” New York’ta, sonradan aşı satışı için bir tür dolandırıcılık olduğu ortaya çıkan H1N1 domuz gribi salgının zirvesinde buluşuyor.

Ayrıca, Nisan 2009’daki H1N1 krizinin en başında, Londra’daki Imperial College’dan Profesör Neil Ferguson’un Bill Gates’e ve DSÖ’ye tavsiyede bulunduğunu belirtmekte fayda var.

Ferguson o zaman şunları söylüyordu: “Domuz gribi gelirse 6 ay içinde İngiltere nüfusunun yüzde 40’ı hastalıktan etkilenir.”

Tanıdık geliyor mu?

11 Mart 2020’de piyasaya sürülen “Koronavirüs Kapanma/Karantina Modelini” (11 Mart 2020’de piyasaya sürüldü) tasarlayan da aynı Neil Ferguson’du. Ferguson’un çalışmaları Gates Vakfı tarafından cömertçe destekleniyor.

Ve şimdi (Yaz-Sonbahar 2021 döneminde) aynı “bilim insanı” Ferguson tarafından üçüncü bir otoriter “matematiksel model”, “Dördüncü Dalga Kapanmasını” haklı çıkarmak için formüle edildi.

Mayıs 2009’daki o gizli toplantıdan sadece 9 ay sonra Bill Gates aşı ile ilgili TED sunumunda (Şubat 2010) Manhattan’da neler konuşulduğuna ilişkin bir ipucu verdi:

“Ve eğer yeni aşılar, sağlık hizmetleri, üreme sağlığı hizmetleri konusunda gerçekten harika bir iş çıkarırsak, bunu [dünya nüfusunu] yüzde 10 veya 15 oranında azaltabiliriz”.

Gates’in açıklamasına göre, bu 2010 yılında dünya nüfusunun 680 milyon ile 1,02 milyar arasında azaltılması anlamına geliyordu.

Mayıs 2009’daki gizli toplantıda buluşan aynı milyarder grubu, Covid krizinin başlangıcından itibaren Dünya çapında uygulanan tecrit politikalarının, mRNA aşısının ve “Büyük Sıfırlamanın” (Great Reset)  tasarlanmasında aktif olarak yer aldı.

Pfizer mRNA aşısı, Birleşmiş Milletler’e (BM) üye devletler adına bir BM hükümetler arası kuruluş olan Dünya Sağlık Örgütü’nün bir projesi değildir.

Bu özel bir girişimdir. Dünya Çapında Aşı Projesi’ni finanse eden ve uygulanması için tüm siyasi-ekonomik-medyatik ve diğer güçlerini seferber eden milyarder seçkinler, insanlığın iyiliğini düşünen pespembe hayırseverler mi yoksa Hitlervari, küresel nüfusu azaltmaya kararlı Öjenistler mi?

İşte bu soru 2009’dan beri gündemde asılı duruyor.

O TOPLANTIYA KATILANLAR

Bill Gates zaten o gizli toplantının baş aktörü.

Hiç bir uzman sıfatı olmadan Covid 19 krizini yöneten isimlerden biri aynı zamanda.

Pfizer’dan Moderna’ya, Biontek’ten Oxford Üniversitesi’ne kadar yatırım veya bağış yapmadığı şirket veya kuruluş yok gibi.

DSÖ’ye Amerika Birleşik Devletleri (ABD) hükümetinden daha çok bağış yapıyor vakfı aracılığıyla. 2019’da Event 201 adıyla bilinen ünlü pandemi tatbikatını Dünya Ekonomik Forumu (Davos grubu) ile düzenlemişti.

Bilgisayar işini bıraktı kendisini aşılara verdi.

Büyük bir iyiliksever portresi çizmesine rağmen, mesela Jeffrey Epstein ile sıkı fıkı ilişkileri sorgulanıyor.

Epstein, Lolita ekspres adıyla bilinen yaşı küçük kızları ünlü isimler ve zenginlerle buluşturduğu seks adası ve skandalları ile ünlü Mossad Ajanı bir finansçıydı. Epstein yakalandıktan sonra bulunduğu cezaevinde şüpheli bir şekilde ‘intihar’ etmişti.

Geçtiğimiz günlerde (22 Eylül 2021) PBS televizyonuna çıkan Gates, Epstein ile olan ilişkisi sorulduğunda “Onunla akşam yemeği yedim. Bunu yaptığım için pişmanım.” dedi.

Bundan çıkarılacak bir ders olup olmadığı sorusuna yanıt olarak Gates, “Yani o öldü, bu yüzden genel olarak her zaman dikkatli olmalısınız” dedi.

Bu garip cevap herkesi şok etti.

Gates, Epstein’in ölümüyle rahatlamıştı.

New York Times gazetesi’nin 2019’daki araştırma haberine göre, Gates ve Epstein 2011 ve 2013 yılları arasında çok kez görüşmüştü. Gates bazı kereler Epstein’in evinde de kalmıştı. Epstein, 2008’de Florida’daki seks suçlarından suçlu bulunmuştu.

Bill Gates, pandemi öncesindeki aşı programlarıyla özellikle Asya ve Afrika’yı hedefliyordu.

Bu aşılar daha çok kırsal kesimdeki sesi yüksek çıkamayan köylerde uygulanmış, ölüm ve yaralanmayla sonuçlanan vakalar basına yansımıştı.

2019’daki pandeminin ise her aşamasında Gates vardı.

Hatta gayri resmi Covid-19 sözcüsü olarak kendini atadığı bile söylenebilir.     

Mayıs 2009’daki toplantılara katılan bir başka ünlü isim George Soros ise ünlü küresel para  spekülatörü ve Rusya-Çin düşmanıdır. Amerika’nın arka planda olduğu pek çok CIA operasyonu kadife devrimlerde başroldedir. Son olarak 2019’da Hong Kong’daki renkli devrim hareketini finanse etmişti.

Mayıs 2020 itibarıyla net servetinin 8,3 milyar dolar olduğu ve günümüze kadar, kendi kurmuş olduğu (anti-sol ve anti- ulusal) Açık Toplum Vakıfları’na ‘hayırseverlik’ adı altında 32 milyar dolardan fazla bağışta bulunduğu tahmin ediliyor.

Soros son olarak Çin’e karşı harekete geçti.

Finans medyasının sayfalarında milyarder renkli devrim uzmanı George Soros ile Amerikalı devasa BlackRock yatırım grubu arasında tuhaf bir polemik yaşandı.

Sorun, BlackRock CEO’su Larry Fink’in, muhtemelen Çin’in yeni (ve hızla yok olan) orta gelirli nüfusunun tasarruflarını çekmek için Çin’de ilk yabancı sermayeli yatırım fonunu açma kararı.

Yakın tarihli bir gazete röportajında Soros, BlackRock kararını BlackRock yatırımcıları ve ABD ulusal güvenliği için bir tehdit olarak niteledi.

China Global Times, Soros’u “küresel ekonomik terörist” olarak nitelendiren sert bir makale yayımladı.

2009’daki gizli toplantıya katılan David Rockefeller 2017’de 102 yaşında öldü.

Rockefeller Vakfı da en az Gates Vakfı kadar sağlık, nüfus ve aşı işleriyle ilgili.

1946’da Dünya Sağlık Örgütü’nün kuruluşunda ve finansmanında Rockefeller Vakfı önemli rol oynamıştır.

Gates ve Rockefeller Vakıfları halen, DSÖ’nün “Aşı Pasaportu” olarak da adlandırılan dijital uluslararası Aşı Sertifikası yönergelerini finanse ediyor.

Rockefeller ailesinin avukatı olarak siyasete giren ünlü stratejist Henry Kissinger de az gelişmiş ülkelerin nüfuslarıyla yakından ilgiliydi.

50 yıldan fazla bir süre önce, Kissinger Dışişleri Bakanı, ABD Ulusal Güvenlik Konseyi başkanı olarak önemli bir ABD dış politika belgesine imza atmıştı:

“Nüfus azaltılması ABD’nin Üçüncü Dünya’ya yönelik dış politikasında en yüksek öncelik olmalıdır, çünkü ABD ekonomisi denizaşırı ülkelerden, özellikle daha az gelişmiş ülkelerden büyük ve artan miktarlarda ham maddeye ihtiyaç duyar.”

KAYNAKLAR:

https://www.wsj.com/articles/BL-WHB-1322

https://www.thetimes.co.uk/article/billionaire-club-in-bid-to-curb-overpopulation-d2fl22qhl02

https://www.businessinsider.com/bill-gates-jeffrey-epstein-regrets-meeting-mistake-pbs-interview-2021-9

http://www.williamengdahl.com/englishNEO17Sept2021.php