Hentbol Duayenleri Platformu’nun bu yıl Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan anısına düzenlendiği etkinliğe katılan eski Milli hentbolcu ve Hentbol Federasyonu başkan adayı Uğur Kılıç CRI Türk’e önemli mesajlar verdi.

“GEÇMİŞİ OLMAYANIN GELECEĞİ OLAMAZ”

Duayenlerin bugüne kadar düzenlediği organizasyonların hepsine katılmaya çalıştığını vurgulayan Uğur Kılıç, “Geçmişte hentbol topunu, bu sihirli topu eline almış herkes benim için çok değerli. Geçmişi olmayanın geleceği olamaz. Gelecek planlarımızı geçmişten öğrendiklerimiz üzerine kurarak kurgulamamız lazım. Çok değerli bir organizasyona imza attılar. Her zaman vurguluyorum, hentbolda inanılmaz bir potansiyel var. Hentbol için parlak günler olacak. Bizler bu ışığı ortaya çıkaracağız ve hentbolun artık arka bahçemizde olmadığını, herkesin gözünün önünde oynanacağını göstereceğiz.”

“HENTBOLU GELECEĞE UMUTLA TAŞIYACAĞIZ”

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Uğur Kılıç, “Projelerimiz devam ediyor. Haziran ayından bu yana şehir şehir, takım takım, kulüp kulüp herkesi ziyaret ediyoruz. Yerinde sorunları dinlemeye çalışıyoruz. Dinlemeye de devam edeceğiz. Seçimlerde de başarılı olacağımıza inanıyoruz. Hentbolu geleceğe umutla taşıyacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Ekim ayı sonunda yapılması beklenen Hentbol Federasyonu seçimleri öncesi projelerine de değinen Kılıç, “Öncelikle hentbolu ekran önüne taşıyacağız. En önemli konu iletişim. Hentbolu her konuda her alanda tüm paydaşlarımızla ortak akılla yöneteceğiz. Medya, sosyal medya ve ulusal kanallarla etkileşim halinde olacağız. Bilinirliği artırmaya çalışacağız. Tek amacımız herkesle kucaklaşarak ve doğru iletişim kurarak hentbol için ‘Birlikte başaracağız’ sloganıyla, hentbolu gelecekte aydınlıklara taşıyacağız.” dedi.